Program kurulumunu engellemek için???

Kodla Büyü

faltunel

Site Gezgini
arkadaşlar benim istediğim bir program vasıtasıyla bilgisayar güvenliğini sağlamak ve bu program sayesinde bilgisayara program yüklemelerini engellemek. bir program kurmaya başladığında şifre soması ve şifre doğruysa kurulumu başlatması.

ben biraz araştırdım 1st security agent diye bir program varmış ama tam olarak nedir, ne değildir bilmiyorum.

aranızda bu konuyla ilgili bir bilgisi olan var mı acaba. böyle bu program laboratuarlada çok kullanışlı olur.

çeşitli güvenlik yöntemlerini denedim ama bizim çocuklarla baş olunmuyor. kullanıcı oluşturup kullanımını sınırlı yapsam administrator girişini deniyorlar yada şifre kırmayı beceriyorlar bi şekilde. deepfreze yükledim, deepfreze kırma programlarını kullanıp counter yüklemişler. bu çocuklarla nasıl baş olunur bilmiyorum. yardımlarınız bekliyorum

Stop Software programını deneyen var mı peki? acaba sadece c'deki programfiles'a kurulumu mu engelliyor yoksa d sürücüsüne kurulumu da engelleyebiliyoruz

windows un grup policy ayarlarından da yapılabilir,kullanıcılar varsa admin guest şeklindeyse daha kolay yapılır..

PCSecurity ve SentryPC programları işinizi görür zannediyorum ama bunu daha kolay olarak öğrencilere sınırlı hesap açarak yapabilirsiniz, zira sınırlı hesap sahibi kullanıcılar program ekleyip kaldıramaz.

Hocam bu işin en kolay yolu şudur her öğrenci bilgisayarında tek tek Kullanıcı hesaplarına gideceksiniz hesabı bilgisayar yönetcisi değil sınırlı hesap yapacaksınız.

hocam benim bildiğim ve kullandığım antiexe var. uzantısı exe,com,bat,msi hiçbirini çalıştırmıyor. ama sen şifresini açıp gireresen herşey serbest

milkay' Alıntı:
hocam benim bildiğim ve kullandığım antiexe var. uzantısı exe,com,bat,msi hiçbirini çalıştırmıyor. ama sen şifresini açıp gireresen herşey serbest
antiexe diye arattırdım bu adla virüs olduğu çıkıyor hep. Sizin kullandığınız programı alabilir miyiz hocam?

senin çocuklar her yolu kırmayı becermiş programla engellesen onuda kırarlar.. sevdim senin cocukalrı :))) go back die bir program vardı hocam deep freeze benzeri.. açılısta boşluk tuşuna basınca sistemi geri alıyor. her açılışta soruyo sistemm yuklensinmi diye...

Geri