Progmatic Yazdırma Sorunu

Kodla Büyü
Ben de bir çözüm önereyim. Nöbet alanlarına katları ve alanları girin. Nöbet yerleri bölümüne veri girişi yapın. Nöbet yerleri boş kalınca program çıktısı almakta sorun çıkarıyor. Eskiden çok kullanmıştık, güzel programdır progmatic.

herşeyi denedim fark bilgisayar,tarih, farklı yazıcı, varsayılan yazıcı ayarları ama çarşaf listede cuma günü çıkmıyor ya da yüzdelikler ya da a4 kağıt şeklini letter yaparsam önizlemeyi tam veriyor ama çıktısı yine aynı şekilde. işletim sistemim Win 7 . başka ne deneyebilirim acaba ? birde 6.0 sürümünü kullanıyorum yedek al dediğimde 12 tane dosya çıkarıyor .YDK uzantılı. bunları son sürüme aktaramıyorum maalesef

Yazdırma sorunuyla bende karşılaştım öncelikle başka bilgisayarda denedim, yeniden crackledim, kaldırdım yeniden kurdum, regeditten tüm herşeyini sildim hiçbiri işe yaramadı ve EN SONUNDA sorunun yazılım işleriyle uğraştığım için bilgisayar tarihle alakalı olabileceğini düşünerek çözdüm. ANCAK tarihi geri alarak değil çünkü programları yazdırırken güncel tarih gereklidir.
ÇÖZÜMM : :alkis: :alkis: Bilgisayarın tarih formatıyla alakalı bir sorun. eğer tarih formatınız g.aa.yyyy (yani örneğin 7.11.2016) ise tarihten dolayı önizleme ekranı boş çıkıyor. Bilgisayarın tarih formatını denetim masasından gg.aa.yyyy(07.11.2016 şeklinde olmalı) yaptığınızda sorun çözülmüş oluyor değerli arkadaşlarım..
Not:: Bilgisayarın tarih formatını Denetim Masası -> Bölge -> Ek ayarlar -> Tarih yolunu izleyerek değiştirebilirsiniz

Tebrikler ben bu durumu 64 bit 32 bit işletim sisteminden dolayı zannediyordum oysa ki tarihi biçimi ile olay çözülüyor. Teşekkür ederim bilgilendirme için...

Merhaba windows 7 işletim sistemi progmatic te öğretmen ders programı çıktısını almak için önizlemeye basıyorum sayfada tablolar yazılar gözüküyor fakat yazdır dedikten sonra çıktıda tablo klavuz çizgileri çıkmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim denetim masası bölge dil -ek ayarlar -tarih denedim olmadı bilen varsa yardım edebilir mi lütfen

Progmatic yapıyor bazen bunu.Bu sene bizde de oldu bu durum. Ben öğretmenleri tek tek yazdir deyip pdf secerek pdf olarak aldım. Sonra bunları online pdf siteleriyle birleştirdim. Tek bir döküman oldu. 28 öğretmen için 3 dakika da hallettim. Direk çözümü arasam belki 1 saatten fazla sürerdi. Uğraşmadım :)

progmatic de programları yazdırmak istediğimde normal yazdırıyor fakat microsoft print to pdf dediğimde pdf dosyasını aktaramıyor 0 kb diyor. var mı başına böyle sorun gelip çözebilen?

Geri