Progmatic ile Tek.Tasarım dersini iki ayrı öğretmene bölme

Kodla Büyü

Demise

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulumuzda 2 Tek.Tasarım öğretmeni var ve sınıfı bölerek dersleri uygulayacaklar,bunu progmatic ile nasıl yaparım.Aynı saatte aynı sınıfa girecekler. Bunun için özel bir yöntem var mı?Şimdiden teşekkürler.

hocam progmaticte onu yapamıyosunuz..bir hocanın derslerini çakıp diğer öğretmenin de aynı saattte kapatarak yapabilirsiniz..biz de geçen sene aynı şeyi yaşamıştık,oturmadı bir türlü biz de Bilsa programını aldık.Bilsa çok iyi her türlü oturtuyo programı.

Hocam iki öğretmene normal program hazırla bir de ortak kişi oluştur. Her iki öğretmende de o saatleri kapat. Bilmem anlatabildim mi?

sadece bir öğretmenlere dersleri ver ve f8 ile sabitle. daha sonra diğer öğretmenin aynı ders saatlerini boş olarak f8 ile sabitle. daha sonra otomat diyerek diğer dersleri dağıt hocam ben 4 yıldır progmatic kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.

hocam tektas öğretmeni olarak kendi adını yaz. normal ders programını yap. sonra öğretmenlere alın ikinize de aynı program de. onlar sınıfı kaçar kişi bölüyorsa bölsünler. ben 3 kişiye böldüm. 24 saat dersi 3 kişiye böldüm 16 şar saat ders düşüyor.

PROGMATİC V2 'de oluyor hocam...sabitlemek falan gerekmiyor..eğer güncel versiyonu kullanıyorsanız öğretmenlere ders atama bölümünden öğretmenin üzerini tıkladıktan sonra dersi seçtiğinizde bir uyarı veriyor aynı dersi seçtiniz diye orada aynı dersi 2 öğretmene vermek istiyormusunuz diye soruyor ''E'' yazarsanız sorun çözülüyor...

Geri