Profesyonel Ses Kaydı İçin Neler Gerekli?

Kodla Büyü

44hakan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilgisayarda kaliteli ses kaydı yapmak için ne gibi araçlara ihtiyaç vardır ? Mikrofon, ses kartı , ses recorder yazılımı v.b bu hususta neler gerekli ? Ben normal bir laptop ve mikrofon ile bu işi yapıyorum. Berbat bir kayıt elde ediyorum.
Anlayacağınız bu kalitedeki bir ses elde etmek için hangi aparatlara ihtiyacım var.Önerdiğiniz ses kartı ve mikrofon var mı?Veya bu ikisi haricinde tavsiye edebileceğiniz başka bir donanım mevcut mu? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

hocam senin istediğin cok profesyonel sistem onun için öncelikle ses için özel yalıtımlı bir oda sonra ses kayıt mıkrofonları ve ile iyi bir mıkser sonra bilgisayar için cubase veya cool edit pro tarzı bılgısayar programları gerekıyor

Ben sadece bilgisayarımı kullanarak kaliteli ses kayıtları yapmak istiyorum.Hangi ses kartı ve mikrofon ile maksimum performans alırım onu soruyorum?

ses kayıt cihazları var istenilen formatta istersen 14 saat oku usbden bağla pcye istenilen formatta at dinle.İdarecilik sınavları için gözlerimi yormadım kullaklarımı kullandım

Geri