Premier proda hazırladığımız çalışma

Kodla Büyü
bu ezanlar ki... derken camiyi değil de diğer tarafı gösteriyor ayşe öğrencimiz. ona dikkat edilebilirdi. çekim hataları elbet var olması da güzeldir amatör heyecanı gösterir sonrakilerde düzelir. emeğinize sağlık.

Çok güzel hocam emeğinize, yüreğinize sağlık. Duygu, coşku yüklü bir çalışma.

Öğrencinin kabiliyeti ilgimi çekti, kaç yaşında hocam? Maşallah... Bu yaşta birçok büyüğünden güzel okumuş.

masallah sana Allah bahtını açık etsin nasılda içten okuyor sizinde ellerinize sağlık hocam çok iyi iş çıkarmışsınız.

şöyle böyle yapın diyecek bişi yok. yap(ama)mışsınız zaten.
beğendiğim kısımları söyleyeyim sadece:
1-İstiklal marşımız
2-Bayrağımız
3-ufaklığın okuma azmi ve şevki

bu kadar. bir dördüncü yok. sanırım gayet anlatabildim ne demek istediğimi. ;)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: omd
Çok emek harcandığı belli oluyor. Emeğinize sağlık hocam, güzel bir çalışma olmuş.
Önceki yorumlara ek olarak benim dikkatimi çeken hatalardan biri de noktalama işaretleri ve imla hataları.
Belki siz de, başta belirttiğiniz gibi, bu hataların farkındasınızdır. Sonraki çalışmalarda bunları da gidererek daha güzel çalışmalar yaparsınız inşallah.

Emeklerinize sağlık. Her şeyden önce kendi çabaları ile bir şeyler yapmak isteyen minik bir yüreği mutlu etmişsiniz.

Benimde videoda dikkatimi çeken 2.10 ile 2.18 arası görüntülerde Hakkı Bey'in elindeki sigara oldu. Hem videoda kullanımına hem de çocuğun karşısında kullanılmamasına dikkat edilebilirdi.

En çok Ayşe kızımızın gayretini, azmini beğendim. Maşallah kızımıza, sizi de bu güzelliği ortaya çıkarıp sunduğunuz için ayrıca tebrik ederim.

ellerinize sağlık çekimler için büyük bir emek harcanmış belli..

1.video Yazıları sanki görüntüye tam oturmamış, cılız kalmış.(basit kaçmış)

2.En sonda devletizz yazısı yazım hatası.

3.büyük devlet olmak yerine daha farklı bir MEB sloganı daha iyi giderdi sanırım.

4.araba yolculuğu uzun sürüyor

Geri