Powerpoint'te Ses Ekleme Sorunu

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Hocalarım powerpointte ekteki sunuya yine ekteki sesi eklemek istiyorum. Sununun başında başlasın ve sunu bitene kadar müzik dönsün gitsin istiyorum fakat her sunu sayfasında bayağı bi efekt olduğu için efektlere gelince duruveriyor müzik. Animasyon kısmından ayarlamaya çalıştım ama pek beceremedim. Sunu'dan anlayan hocalarım yardımcı olursa sevinirim :D

Ekli dosyalar

• basari.rar
    2 MB · Görüntüleme: 52
şunu bir dene

Ekli dosyalar

• basari_hasari.rar
    2 MB · Görüntüleme: 25
Resimde sesi ekledikten sonra animasyonlar menüsünden özel animasyon seçeneğini seçin. Sesin üzerine sağ tıklayın efekt seçeneklerini açın. Resimde görüldüğü üzere karşınıza pencere gelir. Yürütmeye baştan itibaren seçeneğini seçin. Yürütmeyi durdur seçeneğinde de 50 slaytlık bir sunu da örneğin 45. slayta kadar çalsın diyorsanız 45 slayt sonra yazın.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    197.9 KB · Görüntüleme: 725
hasari' Alıntı:
Haşarı hocam yardımın için sağol ama birşeyi belirtmeyi unutmuşum. Ben bu sunuyu .pps olarak kaydedip siteye atacağım. Direkt indiren kişinin ekranında açılacak fakat sesin otomatik gelmesi lazım. Tıklayınca değil. Bu kadar efektin arasında boğuluyor insan tabi, uymuyor bir türlü :D

hallettim...şarkıyı efektlerin en başına getiriyorsun...

pps olarak kaydet

Ekli dosyalar

• basari.rar
    2 MB · Görüntüleme: 15
O zaman şunu kullanın.

Ekli dosyalar

• 2011_basari_hasari2.rar
    1.4 MB · Görüntüleme: 36
miracle1985' Alıntı:
Resimde sesi ekledikten sonra animasyonlar menüsünden özel animasyon seçeneğini seçin. Sesin üzerine sağ tıklayın efekt seçeneklerini açın. Resimde görüldüğü üzere karşınıza pencere gelir. Yürütmeye baştan itibaren seçeneğini seçin. Yürütmeyi durdur seçeneğinde de 50 slaytlık bir sunu da örneğin 45. slayta kadar çalsın diyorsanız 45 slayt sonra yazın.

Ben bişey soracağım, bunu yaptığımızda dediğinizi yaptığımızda 45. slaytta müziği durdurmuyo, 45 slayt sonra müziği durduruyo, yani ileri geri yapınca veya köprüyle başka sayfalara gidince 45 slayttan sonra durduruyo, bunu 45. slayttan sonra yapamazmıyız ki....

Geri