powerpoint ile ilgili bir soru(Çözüldü)

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Aşağıdaki gibi dikdörtgenler var. Her bir dikdörtgen bir müziğe bağlı.
Tıklayınca müzik çalıyor. Orada sıkıntı yok
Fakat 2. sıradaki dikdörtgene tıklayınca 1. çalan müziğin DURMASINI ve 2. çalan müzigin başlamasını istiyorum.
Bunu nasıl yapabilirim?

canakkaleforum.jpg

Re: powerpoint ile ilgili bir soru

Hocam müzikleri eylem düğmesi ile eklerseniz olacaktır.

hocam animasyon bölmesini açın sağ tarafa gelsin. müziğin ismini animasyon bölmesinde göreceksiniz. animasyon bölmesinde müziğe sağ tık -> Efect seçenekleri-> yürütmeyi durdur bölümünde-> Geçerli slayttan sonra

kemal_ari' Alıntı:
Hocam müzikleri eylem düğmesi ile eklerseniz olacaktır.
Hocam müzikleri eylem düğmesi ile eklemek ne demek anlamadım.
Ekle düğmesinde eylem düğmesi var evet ama sonraki slayta geç , önceki slayta geç tarzı, program çalıştır tarzı ayarlar var.

Açar mısınız acaba ?

mavi85' Alıntı:
hocam animasyon bölmesini açın sağ tarafa gelsin. müziğin ismini animasyon bölmesinde göreceksiniz. animasyon bölmesinde müziğe sağ tık -> Efect seçenekleri-> yürütmeyi durdur bölümünde-> Geçerli slayttan sonra
Hocam bu şekilde olmadı.

Hocam ekle menüsünde şekillerde en altta eylem düğmeleri var. En sağdakini ekleyin, seçeneklerden "ses çal" bölümünü işaretleyip açılan kutudan "diğer ses" seçtiğinizde ses olarak kendi dosyalarınızı seçebiliyorsunuz. Sanırım wav dosyası olmalı.

kemal_ari' Alıntı:
Hocam ekle menüsünde şekillerde en altta eylem düğmeleri var. En sağdakini ekleyin, seçeneklerden "ses çal" bölümünü işaretleyip açılan kutudan "diğer ses" seçtiğinizde ses olarak kendi dosyalarınızı seçebiliyorsunuz. Sanırım wav dosyası olmalı.
Hocam video ya da ses ("mp--3" ,wav ) hiç önemli değil .
Kolay çözümü buldum. Birazdan paylaşacağım.
Teşekkür ederim

sertokus' Alıntı:
kemal_ari' Alıntı:
Hocam video ya da ses (***** ,wav ) hiç önemli değil .
Kolay çözümü buldum. Birazdan paylaşacağım.
Teşekkür ederim

Çözüm nedir hocam?

İşte Çözüm. İstenilen herşey bu şekilde yapılabilir.
18martcozum.jpg

Geri