PowerPoint 2010 monitör gidip gelme?

Kodla Büyü

server06

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. 7. ve 8.sınıflara PowerPointte sunu oluşturmayı öğretmeyi düşünüyordum ama öğrenciler powerpointi açmaya başladığında bilgisayarlarının ekranları gidip gelmeye başlıyor. halbuki word ve excelde yapmıyor. netsupport kurulu, hepsine universal restore ile imajı yükledim. bunlarla bir ilgisi olabilir mi?(sistem win xp sp3)

Ekran çözünürlüğünü 1024x768, o da olmazsa 800x600'e ve tazeleme hızını (refreshrate) 60 Hz'ye düşürmeyi deneyin.

Netsupport ile de ilgisi olabilir. Sonuçta kurulum yaparken bir de ekran sürücüsü yüklüyor. Fakat bizim Netsupportlarda böyle bir problem olmadı. NSS 11.41.007 versiyonunu kurun.

Bir de tüm bilgisayarlar aynı anda yüksek akım çekmeye başlayınca, ekranlar voltaj düşüklüğünden dolayı kapanıp açılıyor olabilir. BT Sınıfında UPS varsa, 220V olan çıkış voltajını 230V yapabileceğiniz bir ayar vardır. 230V yapınca düzeliyormu bir bakın.

bende netsupporttan şüpheleniyorum hocam ama wordde denedim excelde denedim yapmıyor sadece powerpointte yapması beni şaşırtıyor. nss versiyonu 11.4. sınıfta ups yok. office tekrar kaldırıp kurmayı düşünüyorum pek çözeceğini sanmasamda.

Geri