Polislerin ek göstergesi diyor çıldırıcam

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Ya arkadaş TV açık reklam çıktı polislerin ek göstergesini 2200den 2400 yapacağız diyor ya Allah aşkına neden hiçbir siyasi parti bir kere bile öğretmene zam yapacağız demiyor çıldıracağım yaa.
Gözünüzü seveyim bizim maaş gibi maaş mı kaldı daha yeni zam almadı mı bu polisler araştırma görevlileri avukatlar hakimler biz neredeyiz nye kimse tarafından umursanmıyoruz 1 parti bile mi demez yaaa ne geçen ki seçimlerde ne şimdi 1 vaad bile yok pes diyorum yuh diyorum yaaa :verymad: :verymad: :verymad:

Bazı meslektaşlarımız ; ''Biz kalabalığız ondan olmuyor '' düşüncesini bırakmalı...Bu düşüncesini her ortamda dile getirmemeli...

Re: Ynt: Polislerin ek göstergesi diyor çıldırıcam

akoluacik' Alıntı:
Maas cok bana yetiyor diyende cikar
Sayıları oldukça fazla, Sadece bu sitede maaşımız azaltılsın diyen, 40-50 hatta daha fazla üye bulursun.
Sorun bizde

anadoluman' Alıntı:
Hocam öğretmenler halinden memnun bence . Benim çevremde herkes şükür diyor.
Hocam onları haftasonu evde bulamazsın. Paralı ücretli görevler nedense bu arkadaşları buluyor.
Cebin dolu olunca, tuzun kuru oluyor.
Anket Oylama yapsak bu sitede,"maaşımız fazla mı" diye sonuçlara herkes şaşırır.

COBOL' Alıntı:
anadoluman' Alıntı:
Hocam öğretmenler halinden memnun bence . Benim çevremde herkes şükür diyor.
Hocam onları haftasonu evde bulamazsın. Paralı ücretli görevler nedense bu arkadaşları buluyor.
Cebin dolu olunca, tuzun kuru oluyor.
Anket Oylama yapsak bu sitede,"maaşımız fazla mı" diye sonuçlara herkes şaşırır.
:+1:

Arkadaşlar geçen bir sınavda görevliydim yeni göreve başlamış hemşir 2500 kuru maaş(1800 maaş+700 standart döner seryame) aldığını nöbet ve döner sermaye ile muhtemelen 3000 geçtiğini üstelik nöbetlerden sonra 2 tamgün işe gitmediğini söyledi. Öğrt odasına bordro asılıyor lise mezunu (o da açıktan) aramızda çok cüzi fark var. Tüm bunları görünce insanın çok üzülüyor. İnsan yetiştirmenin değeri bu olmamalı. Tamam öğretmenlik fedakarlık mesleği ama vur dedik siyasiler öldürüyor. Artık öğretmenlerin hak ettiği hayat standartlarına kavuşturulması gerekir.Bunu eşi çalışmayan biri olarak söylüyorum.

5d837892907acac7ab63c98592c5a7bc.jpg

Geri