PokemonGo yu oynayabilen var mı?

Kodla Büyü

cuisinier

Süper Üye
Süper Üye
Ben bir türlü sağlıklı kuramadım. Oynaya bilwn varsa nasıl kurduğunuzu yazar mısınız.?
Yurt dışı google hesabı alayım diyorum, telefon numarası istiyor.

Re: Ynt: PokemonGo yu oynayabilen var mı?

Vay kardeşim bırakın bu işleri.
Zaten Facebook diye bir şey icat ettiler.Tüm kimlik Bilgilerimizi, adresimizi, aile fotoğraflarımızı nüfus memurundan daha iyi çalışarak gibi elin gavurunun veritabanına yükledik.

Şimdi Pokemon Go diye bir şey icat ettiler. En güncel sokak görüntülerimizi, evlerimizin içini binalarımızın her yerinin görüntülerini yüklüyoruz.
Yetmedi bu işten hergün bir THY kuracak kadar para kazanıyorlar.Yani döviz gidiyor döviz.
Ayrıca, gözlerimize yazık.
Bilim öğrenin teknik öğrenin.Teknolojiyi kullanmayı değil.Yapmayı öğrenelim, öğretelim.
Çocuklarımız uçurtma yapsın (satın almasın)
Eski oyuncaklarını tamir etsin.Elekttik motorundan lastikle vs bir araba yapsın.
Basit bir el telsizi yapsın. Her yıl cep tlf modeli değiştirmekle teknolojik olunulmuyor.
Kış geliyor.Elektrik sobamızı tamir edelim. (Kablosunu prizleri.)
Salça turşu reçel yapmasını öğrensin.
Neyse uzar bu iş.ESEN KALIN.

ne yaptın hocam ya.altı üstü bir oyun. her şeyi komplo teorisine çevirmeyi seven bir milletiz vesselam.söylediklerinizin bir kısmına katılmakla birlikte bu kadar abartılacak bir durum yok.hepimiz farklı oyunlar oynuyoruz.bu da çocukluğumuzda izlediğimiz basit bir oyun.hem bizim salonun görüntüsünü kim ne yapsın.bu dediklerinizin öncelikle devlet politikası olması lazım.sizle benle olmaz bu işler.kaldı ki yapmaya çalışanlar bile ne durumlarla karşılaşıyor, gündemi az çok takip ederseniz bilirsiniz.sonuç itibariyle bir oyun.ister oynayın ister oynamayın.

Önce bizim dersin değerini anlayacak bir zihniyet istiyorum. Ortaöğretim kurumlarında ders seçmeli, ek ders için sürekli BTR olmak durumunda kalıyorum diye ilköğretime yani ortaokula geçiş yaptım. Geldiğim okulda yeterli dersim olacak şube sayısı çok ne güzel diyordum ki, okul idaresi yabancı dil ağırlıklı sınıflar açacakmış. Bu durumda beden, resim, müzik ve tabi ki zorunlu bilişim dersleri olmayacakmış.

ilk olarak play storede oyun yok oradan indiremezsin
ikinci internetten apk sini indir kur.
üçünçü olarak internet sitesine üye olacaksın üye isminle oyunu açınca ilk onu gir öyle açılır oyun çıkış yapmadakça oyunu kapat aç sormaz bir daha.
dördüncü olarak konum değiştirme programı fake gps kullan büyük yerlerde çok pokemon var oturduğun yerden hallet.

ben meraktan bir yükledim oynadım evin oralarda pokemon yok çarşıda var hep öyle ayarlanmış. hemen hileye başvurdum istanbul mükemmel hepsi var yakalıyorsun hemen. sonra gym denen binalarda savaştırıp orayı ele geçiriyorsun

oyunun saçmalığı sevdiğin pokemon vardı çizgi filminden charizard ama Charmander kaldı savaşarak kazansak bile evrimleşmiyor pokemon şekeri ile evrimleşiyor oda pokemon yakala aynısından olacak satacaksın 1 tane verecek karşılığında yani ondan İstanbul yapmıştım geliştiremedim oynadım sıkıldım sildim.

Kardeşim yabancıya kazandırmayı bırakın.
Yabancı araba satın almayın araba yapın.
Cep telefonu satın almayın cep telefonu yapın
Hazır peynir bile almayın peynir yapın
.
Yabancıya bu kadar para kaptırırsan bedeli vardır mutlaka. Eyi valla... bas parayı ve satın al teknolojik hazır mamülatı.Bedeli de para. Yok öyle bu kadar basit değil.Hayrına yapmaz elin yabancısı.
Ekonominin kuralı var.Pokemon kazanıyorsa senden ve benden birşeyler çıkıyordur.
.

Basitte olsa oyun yapın.O kadar bilişimci var.Bir pokemon yada CinAli oyunu yapamıyormu?
Milli oyun neden yok?
BT Öğretmenleri başlasın.
Öğrenciler arkasından gelir.
Hadi beyler üretime.
Öncelik eğitim yazılımı.. Başarılar

haklısın hocam da sen başlat yardımcı olacak arkadaş aranıyor de yardımcı olalım. bildiğimiz kadar ilk olarak öğrenmemiz lazım. ünv de biirşey öğretmediler ki. meslek lisesi mezunu olarak diyorum daha önce biliyordum zaten .

bu arada türk işi yaptırdığımız oyun scratdaki sepete elma toplama ya da top sektirme. :)

ama istanbulda robokop araba sürüşü vardı elemanlar istanbulun o yolu almışlar yapmışlar güzel oyundu, alta linkte var siteleri

http://www.2genstudio.com/2gen_hakkimizda.html 2008: Citroen Türkiye için C4 Robot adlı bir yarış oyunu geliştirdik. Yaklaşık 8 ay gibi kısa sürede tamamlanan C4 Robot oyunu, 21 Nisan 2008 tarihinde ücretsiz olarak yayınlandı.

Valla hocam.Bu sene minik 1. Sınıflar ile uğraşacağım.
BT olan ve zamanı bol olan sizleri göreve çağırsam, sanırım yanlış olmaz.
Ama, Seneye yetiştirin;

Geri