Playstation 4 Güncel haberler sitesi

Kodla Büyü

usen

Üye
Playstation 4 ile en son gelişmeleri takip edebileceğiniz ps4.gen.tr de, konsol ve konsol oyunculuğu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Bu site ile beraber ilerde çıkacak konsol haberlerini, konsol videolarını ve konsollar hakkında en son gelişmeleri bulacaksınız.İleri de çıkacak ve yeni jenerasyon olarak adlandırdığımız ps4 ile birlikte çıkacak olan oyunların ve oyun videolarının tanıtımını bulacağınız bu siteye ,sizler de katkıda bulunabilirsiniz.Sony ps4 ile konsol piyasasına çok farklı bir atak yapıp, playstation 3 de kazanmış olduğu başarıyı ps4’de de devam ettirmek niyetinde.Aynı zamanda playstation 4’ün çıkış tarihi haberlerini, çıkmadan önceki görüş ve önerileri paylaşacağımız ps4.gen.tr’de sizler de bizlere kendi görüş ve düşünceleriniz ile katkı sağlayabilirsiniz.Göndereceğiniz konsol oyunculuğu makaleleri ve oyun tanıtımları ile , site içeriğini hep beraber güçlendirerek yeni konsol haberlerini hep beraber paylaşabiliriz. Playstation 4 çıkışı için Sony tarafından kesin bir tarih verilmese bile 2011 sonunda ve 2012 ortalarında PS4 ile ilgili kesin haberleri ve konsept tasarımları görebiliriz.Site içeriği olarak playstation 4 odaklanmış olup, playstation 4 fiyatları , Playstation 4 oyunları ve Playstation 4 makaleleri ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.Ayrıca site içeriğine katkıda bulunmak isterseniz kendi makalelerinizi bizlere gönderebilirsiniz.PS4 ile ilgili yazdığınız her makale sitemizin ana sayfasına eklenecektir.Bu sayede konsollar hakkındaki görüş ve becerilerinizi diğer konsol sahipleri ile paylaşabilirsiniz.Sitemiz de aynı zaman da ps4 çıkmadan önce geniş bir içerikle kullanıcıların merak ettiği ve herzaman sorulansony playstation 4 fiyatları hakkında sizlere detaylı bir ön bilgi sunmayı hedefliyoruz.

dostum sen bu işe meraklısı galiba ps4 ün çıkıs tarihi ile ilgili söylentiler varmı.Ben biraz baktım 2015-2016 yılına kadar çıkmaz deniliyor.

Geri