pkknın sitesi hacklenmiş. bir bakın süper ötesi olmuş

Kodla Büyü
helal olsun ellerine sağlıkyapanların, Bünyamin hocam çok güzel diyorsunuz bencede üstünlük onda olmalı ama sonuçta pkk nın salpdırısı Türk milletine yani Türkiye ye o yüzden burda vurgulanmak doğru olduğunu düşünüyorum
bencede

harita harika olmuş, bunun yanında o "Ben ......... Türk'üm" ifadeleride çok güzel olmuş
tebrik ediyorum arkadaşları
Türk dediğin Türk'lüğü ile övünmeli gurur duymalı ve gerektiğinde milliyetçi olmalıdır
:alkis: :+1: :alkis:

Bünyamin kardeş evet Allah'a yakın olacaksın ama milletini inkar etmeyeceksin,nerden gelip nereye gideceğini de iyi bileceksin.Bu vatan bu bayrak altında yaşayan herkes Türk'tür.Bunun aksini idda edenler biraz tarih okusunlar.Çanakkalede savaşırken sen kürt ben çerkez ben laz diyen yoktu bayrak bir Allah bir nidaları vardı.Birlik beraberlik içinde olmak varken abuk sabuk şeylerle uğraşmayalım.Bizim düşmanlarımız bize yeter kendimizden içimizden düşman çıkartmayalım.
Evet Bu noktada Millet olarak hatalıyız doğuya gereken önemi geçmişte vermemişiz,bu gelecektede verilmeyecek anlamına gelmez.ama senin sahip çıkmadığın değerlere birileri gelir birgün sahip çıkar o zaman Türkçe konuşacak adam ararsın.Seni anlayan senin ananelirini bilen sen "gardaş" deyince o "gözümsün" diyen birilerini ararsın.Felsefik konulara takılıp işin özünden uzaklaşmayalım.
T.C vatandaşımısın? o zaman Türksün anayasaya bakabilirsin.

alpago' Alıntı:
Bazı gruplar adlarını duyurabilmek için uygun isimle alan adı alıp siteleri hacklenmiş olarak gösterebiliyor. O siteye WOIS den bakıldığında bir Türk adına kayıtlı olarak gözüküyor.

Merak edip baktım, ilginçtir ama dediğiniz doğru çıktı.Bu da bir isim yapma tarzı demek ki.Domaini alan ile hackleyenler aynı ismi taşıyor.Yani ortada bir hack olayı filan yok, minareyi çalan kılıfını uyduramamış.

HACKED BY DANGEROUS GHOST

Bu da whois'den:

Domain ID:D141138787-LROR
Domain Name:EKURDISTAN.ORG
Created On:08-Mar-2007 17:52:42 UTC
Last Updated On:06-Jul-2007 13:37:41 UTC
Expiration Date:08-Mar-2008 17:52:42 UTC
SR:Tucows Inc. (R11-LROR)
Status:OK
Registrant ID:tu2EmX4cwPqr7b6q
Registrant Name:Dangerous Ghost
Registrant Organization:1923 TURK GRUP
Registrant Email:dangerghost@gmail.com
Admin Name:DANGEROUS GHOST
.....................

Arkadaşlar ben kürdüm ama bütün ömrüm boyunca PKK yı kınadım. Kınamaya devam ediyorum. Ama bazı arkadaşlar sevgi ve barış tohumları ekeceğine yangına körükle gidiyorlar. Unutmayalım arkadaşlar insan dünyaya gelirken ırkını, annesini, babasını, vb şeyleri seçme gibi bir şansı yoktur. Onun için insanları ırklara bölgelere göre değerlendirmek yanlıştır. Herhangi bir milletide üstün görmek yanlıştır. İnsanı insan olduğu için değer vermek gerekir. Önemli olan ırkı değildir. Yaratılanı severiz; yaratandan ötürü düşüncesi hakim olmalı. Yoksa bu milliyetçilik kavramı bu cennet vatanı geriye götürürüz. Türkler benim kardeşimdir. Tarih boyuncada böyle olmuştur. Kardeşime kim kurşun sıksa ben o eli kırarım ucunda ölüm dahi olsa. Hiç olmasa ölümümüz bir işe yarasın. YAŞASIN TÜRKİYE KARDEŞLİĞİ; KAHROLSUN PKK, KAHROLSUN SİYONİZM

bünyamin' Alıntı:
hacklenmesi iyi ama yazılanlar ırkçılık tadında milliyetçilik kokuyor.
bu vatanda yasayan diğer milletlerden kardeslerimizi rencide etmemeye dikkat etmek gerekiyor bence.
biri cıkıp ben türküm ben üstün ırkım derse diğer milletlerden kardeslerimizi rencide etmiş olmazmıyız.
üstünlük türk olmakta kürt olmakta değil.
üstünlük Allah'a yakın olmakta

Tamamen katılıyorum . Arkadaşlar siz öğretmensiniz siz biraz olsun farklı düşünün. TC vatandaşıyız hepimiz ama aramızda farklı ırklardan, farklı mezheplerden, farklı dinlerden, farklı cinslerden şahıslar var . Kimsenin benden üstün olduğunu kabul etmiyorum kendimi de kimseye üstün görmüyorum. Sadec insanlığımla övünüyorum. Elimden geldiği kadar vatanıma ve milletime faydalı olmaya çalışıyorum. Ben üniversitede türküyle, kürdüyle,lazıyla, tacikistenlıyla, kırgızistanlıyla, kazakistanlıyla, yunanstanlıyla, ahıskalıyla, alaskalıyla, aynı odayı ve aynı evi paylaştım. Her ırkın içerisinde iyi ve kötü vardır. İnsanın yapısında vardır bu zaten. Adem dünyaya geldiğinden beri var bu. Siz kendinizi düşünün ne kadar iyilik yaptınız ne kadar kötülük yaptınız... saygıyla...

Arkadaşlar iyi olmuş Hackleyenleri tebrik ederim :alkis: Fakat, bu dünyada TÜRK olmak herkese nasip olacak bir durum değildir. O yüzden fazla umursamıyorum.
Atamızın dediği gibi .
..:: Ne Mutlu Türküm Diyene ! ::..

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
ELLERİNİZE SAĞLIK KARDEŞLERİM........

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
ELLERİM KIZARANA DEK ALKIŞLIYORUM...

alpago' Alıntı:
Bi bilgi vereyim o söylenen site diğerleri gibi hacklenen sitelerden değil. O alan adını alan kişi tarafından hazırlanmış bir site. Dolayısıyla o site hala eski haline gelmedi. Neden? Çünkü eski hali yokta ondan.
Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Alan adı pkk lıların değil.

Allah bilişim savaşçılarımıza (hacker) zeval vermesin.

Onları her türlü virüsten ve diğer hackerların saldırısından korusun.

Ellerinize ve emeğinize sağlık..

Klavyede yazan elleriniz dert görmesin....

alpago' Alıntı:
Bazı gruplar adlarını duyurabilmek için uygun isimle alan adı alıp siteleri hacklenmiş olarak gösterebiliyor. O siteye WOIS den bakıldığında bir Türk adına kayıtlı olarak gözüküyor.

Aynen hocamın bahsettiği gibi site reklamlarını yapmak için bu tür yola basvuruyorlar.

gerçekte hacklenmeyen sitelerini hacklenmiş gibi gösterip dikkat çekiyorlar. Amaç yarın index i düzeltip gerçek yüzlerini bizlewre göstermek.

Bu sebeple bu tür linkleri sitemizde yayınlamayalım. En azından Bilişim öğretmenleri olarak bizleri kullanmasınlar.

linkleri kaldırdım bilgilerinize.

Geri