Php Ziyaretci Defteri

Kodla Büyü

Gezgin-®

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Php ile yazılmış; Txt kullanan ziyaretci Defteri

Ekli dosyalar

• gezgin.rar
    37.9 KB · Görüntüleme: 2,220
ya arkadaslar ekleyemiyorum ziyaretçi defterini steye herhangi bir değişikli ayar falan yapacağızmı?????

mav96' Alıntı:
ya arkadaslar ekleyemiyorum ziyaretçi defterini steye herhangi bir değişikli ayar falan yapacağızmı?????

Hiç bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Olduğu gibi ekleyiniz. data.txt dosyasına 777 chmod ekleyiniz. Config.php den şifrenizid ğiştirin yeterli :)

gezgin hocam öncelikle cok tesekkur ediyorum.
hocam problem yazdığım mesajı gondermiyo data.txt chmod 777 yaptım txt kullanıyo aslında problem olmaması lazım.bilmiyorum :?:

Bu scripti ben 5-10 sayfada kullanıyorum. Hiç bir tanesinde bir hata almadım. Sayfanızında görebilirmiyim.

arkadaşlar siteme bütün modül ve bileşenleri ekliyorum ama değişik sitelerden en az 10 tane ziyaretçi defteri modülü aldım bir türlü olmuyor yardım edersniz sevinirim. joomla php sitem

Hocam teşekkürler ben kurdum herhangi bir sorun yok. Ancak başlıkta 2007 yazıyor. Bunu değiştiremedim. Bir de kullanıcıların IP numaralarınıi sadece admin girişi yapanların görebilmesi için ne yapılabilir?

Sayın hocam çok teşekkür ederim uzun zamandır kullanıyorum. gerçekten kullanışlı ve basit bir ziyaretçi defteri ellerine sağlık..

Geri