PHP-JOOMLA ilişkisi nedir?

Kodla Büyü

saygn

Site Gezgini
arkadaşlar ilçe mem sitesi php yapılmış. ama kullanıcı girişi yaptığımızda joomla açılıyor. açıkçası hiç bir bilgim yok. linkin yönlendirmesi nasıl oluyor. bölüm nasıl açılıyor. bana yardımcı olabilir misiniz?

Hocam joomla php dili ile yazılmıştır. Link yönlendrimesi nasıl oluyor derken? bölüm nasıl açılıyor? ne demek istediğiniz çok iyi anladığım söylenemez. Web tasarım biliyorsunuz değil mi hocam? Bilmiyorsanız bilgiler mevcut forumda oradan yararlanabilirsiniz.

sunny' Alıntı:
Hocam joomla php dili ile yazılmıştır. Link yönlendrimesi nasıl oluyor derken? bölüm nasıl açılıyor? ne demek istediğiniz çok iyi anladığım söylenemez. Web tasarım biliyorsunuz değil mi hocam? Bilmiyorsanız bilgiler mevcut forumda oradan yararlanabilirsiniz.

evet web tasarım biliyorum hocam ama php sayılmaz bizim sitemizde link yönlendirmeleri yapılmamış hata veriyor bunu nasıl giderebilirim. yada yardımcı olabilecek kaynak önerebilir misiniz?

stan007' Alıntı:
hocam sitenizin adresini bir yazında öle bakalım ...

http://cekerek.meb.gov.tr/ hocam üst başlıkta personel bölümü falan yok açılmıyor. alttada joom resmi var ben sorunu nerden çözebilirim veya nerden başlamam gerekiyor mantığını çözebilmem için. siteyi ben hazırlamadım...

Ekli dosyalar

• joom.jpg
    joom.jpg
    60.7 KB · Görüntüleme: 577
Hocam sitede herhangi bir gariplik yok. Joomla kullanmayı bir an önce öğrenmeye bakın hocam en iyisi. Mjturkiye.net, joomlatr.org, cmsturk.net siteleri size yardımcı olacaktır.

Geri