php ile online sınav hazırlama

Kodla Büyü

ozahit

Aktif Üye
arkadaşlar okul sitesine online sınav koymak istiyorum eger hazır php kodları varsa yada başka bir yolu varsa yardımcı olun. şimdiden TEŞEKKÜRLER...

Hocam size hazır script lazım; benim elimde php hazır script yok sınav için elinde olan varsa upload yapar zaten. Flood yapmanın kimseye faydası olmaz :))

Gezgin-®' Alıntı:
Hocam size hazır script lazım; benim elimde php hazır script yok sınav için elinde olan varsa upload yapar zaten. Flood yapmanın kimseye faydası olmaz :))

degerli site yöneticisi, forumda genel itibari ile son mesajlar kısmı inceleniyor, alt forumlara çok fazla zaman harcanmıyor, benim amacım mesajım gündemde kalsında belki bi bilen çıkar da cevap verir diye üzüntümü belirttim. Vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz :eek:

online sınav script

Bir online sınav scripti olan Hafun F-1.0 tüm türkiye genelinde daha önce eşine rastlayamayacağınız türden bir online sınav scriptidir.Kolay ve rahat anlaşılır aynı zamanda her türlü değişikliği rahatlıkla yapabileceğiniz bir üyelik sistemi bulunmaktadır.Her türlü sınavı anında dilediğiniz sorulardan seçerek herşeyini kullanıcının ayarlayabildiği bir sistemdir.Ayrıca sisteme site üyeleride soru ekleyebiliyor.Böylece sitedeki soru sayısı kolaylıkla artırılabiliyor.Her şeyin düşünüldüğü sistemde tabiki kullanıcının keyfli vakit geçirmeside düşünülmüştür.Kullanıcı sistemden sıkılıdığı anda devreye giren oyun kanalı kullanıcıyı siteden ayırmamayı başarabiliyor. Site içi mesajlaşma ve daha anlatarak bitiremediğimiz bir sürü özellik.Tüm bunların bir arada toplanmış tek örneği olan Hafun F-1.0 test yayınını www.sinavyeri.net ziyaret edip görebilirsiniz fiyatı çok ucuz

Ekli dosyalar

• 1204983349.jpg
    1204983349.jpg
    31.7 KB · Görüntüleme: 5,583
Arkadaşlar inanamayacaksınız,
bir ay boyunca bende bu tür sınav hazırlama yolunu aradım asp ler php ler vb.
Pek çok yabancı siteyi aradım ve bulamadım.
En sonunda bir sitede inanılmaz derecede
süper anket, test sınav, ziyaretçi defteri vb. hazırlamanız sağlanmış.
Bedava- eğitimi var ve hayal ettiğiniz her türlü sınav türünü hazırlayabilir ve sunabilirsiniz.
Örnekler ve herşey bu sitede mevcut.

http://www.ekipturk.com/haberdetay.asp?ID=63

Geri