photoshop ustaları yardım!

Kodla Büyü

savas3457

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulumuz ortaokul olduğundan aşağıya ekleyeceğim logoda sadece ilköğretim okulu yerine ortaokulu yazılacak.Photoshop ustalarımızdan yardım bekliyorum.PSD uzantısı yok sadece jpg dosyası var.Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• logo.rar
    16.6 KB · Görüntüleme: 39
yazılı olan yeri kesip arkasına mavi elips yuvarlak ekleyip yazıyı baştan yazabilirsin. bir örnek

photoshoptan hiç anlamıyorum arkadaşlar.yardımcı olursanız sevinirim.

hocam logonun orjinal boyutunda olanını koysaydın bari.
bu halini değiştirsekte bi işine yaramaz. pul gibi bişey olur :D
varsa daha yüksek çözünürlükte olanı ekle halledelim.

hocam hiçmi teknoloji ile aranız yok.hiç bişey bilmiyorsan yüksek çöz. tarayın.Onuda yapamıyorsanız logonun fotoğ. çekin

elimde sadece bu word dosyasındaki logo var ekliyorum.

Ekli dosyalar

• logo.rar
    16.6 KB · Görüntüleme: 23
akşam akşam bu kadar, alt yazıyı yazarken iş yolunda elim titredi, biraz eğri oldu kusura bakmayın, ayrıca psd sini de gönderiyorum.

Ekli dosyalar

• wswswq.rar
    441.7 KB · Görüntüleme: 20
  • WSWSWQ.jpg
    WSWSWQ.jpg
    311.6 KB · Görüntüleme: 732
wswswq' Alıntı:
akşam akşam bu kadar, alt yazıyı yazarken iş yolunda elim titredi, biraz eğri oldu kusura bakmayın, ayrıca psd sini de gönderiyorum.

Belli ki arkadaş bunalmış zorda kalmış yardım istemiş.. Birçok arkadaşımız da eleştirmiş, fırça atmış ama siz yardımcı olmuşsunuz.. insanlık adına teşekkür ederim..

:alkis:

mas1961' Alıntı:
wswswq' Alıntı:

Belli ki arkadaş bunalmış zorda kalmış yardım istemiş.. Birçok arkadaşımız da eleştirmiş, fırça atmış ama siz yardımcı olmuşsunuz.. insanlık adına teşekkür ederim..

:alkis:
:+1:

tcoalngsau' Alıntı:
hocam hiçmi teknoloji ile aranız yok.hiç bişey bilmiyorsan yüksek çöz. tarayın.Onuda yapamıyorsanız logonun fotoğ. çekin
aceleyle eklediğimizden yanlışını eklemişiz hocam.teknolojiyle aram olup olmadığına nasıl kanaat getirdin.ben phosohoptan anlamam sadece.

Geri