photoshop dersleri

Kodla Büyü
tmancar' Alıntı:
Ders gönderen herkese teşekkür ediyorum.
Benim bir isteğim olacaktı. Youtube de bir fotoğrafın arkaplanını temizleyip fotoğrafı netleştirme videosu vardı, fakat çok hızlı çekimde göstermişler. (Yavaş gösterseler belki 20 dk. sürecek). O yüzden nasıl yapıldığını anlayamıyorum. Ben bir fotoğrafın arkaplanını temizlediğimde saçları tam olarak arkaplandan ayıramıyorum ve mecburen saçı da kesiyorum. Ama izlediğim videoda birden fazla layerla ve alpha kanalıyla uğraşarak saçın tek bir telini dahi silmeden değişik bir temizleme yapmışlar. Var mı elinde böyle bir videosu olan.
...demiştim. Yok mu böyle bir şey?

Arkadaşlar teşekkürler yakında bende burda çalışmalarımı paylaşacam. Önce indirdiklerimi bir incelemem gerekiyor...

Ellerinize Sağlık ta inşallah bunları okuruz ya:(Bazen o kadar yoğun oluyorum ki Ne nerede bulamıyorum nereye koydum nerdeydi sorularını cevaplamak daha fazla zamanımı alıyor:):)

Bende Eğitim Seti var... Size bir sonraki mesajımda bir site adı vericem. Yüzlerce Eğitim Seti var...
İndirmek size kalmış sadece... :D

öncelikle elimde mükemmel derecede photosohop kaynaklarım var ben bu konuyu açarken herkesin beraber haraket etmesini istedim kimse umursamadı o yüzden şimdlik paylaşım yapmayacağım ne zaman herkes bir şey katmak ister o zaman bende herkesin bilgi sahibi olması için elimdeki paylaşımları sunacağım çünkü her şey birkişiyle başarılmaz herkes bilgisini paylaşırsa daha iyi olur vede herkes daha çok şey öğrenmiş olur

karinca_52' Alıntı:
öncelikle elimde mükemmel derecede photosohop kaynaklarım var ben bu konuyu açarken herkesin beraber haraket etmesini istedim kimse umursamadı o yüzden şimdlik paylaşım yapmayacağım ne zaman herkes bir şey katmak ister o zaman bende herkesin bilgi sahibi olması için elimdeki paylaşımları sunacağım çünkü her şey birkişiyle başarılmaz herkes bilgisini paylaşırsa daha iyi olur vede herkes daha çok şey öğrenmiş olur

ilk gönderen neden siz olmuyorsunuz hocam :wink:

hocam ilk 5 sayfaya bakmadın galiba ben bu paylaşım için çok uğraştım ama kimse paylaşıma yanaşmadı

Saygıdeğer forum üyeleri, yakında tasarım üzerine yeni bir site açacağız domaini aldık ve alt yapı çalışmalarımız devam ediyor, bir kaç ay sonra sitemiz açılacaktır, Sitemizde;
Photoshop, flash, interaktif CD, web, grafik, logo, sunum, ve daha bir çok alanda resimli ve görüntülü dersler, dökümanlar, çalışmalar olacak.
Her bölümünde yeni başlayanlar bölümü olacak. Saygılar.

Örnek bir ders anlatımı, ekte görüntülü anlatımı mevcuttur.

1_1199194155_39_1.jpg

1_1199194154_121_2.jpg

1_1199194153_446_3.jpg

1_1199194152_143_4.jpg

1_1199194151_500_5.jpg

1_1199194150_143_6.jpg

1_1199194149_40_7.jpg

1_1199194146_88_8.jpg

Ekli dosyalar

• arkaplan2.rar
    1.9 MB · Görüntüleme: 144
Geri