photoshop dersleri

Kodla Büyü

karinca_52

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
merhaba arkadaşlar ben şöyle bir uygulama başlasın istiyorum tabi sizde katılırsanız

photoshopla ilgili basitten zora kadar derslerin burda verilmesini istiyorum. hep beraber başlayalım ne dersiniz

Saygıdeğer forum üyeleri, yakında tasarım üzerine yeni bir site açacağız domaini aldık ve alt yapı çalışmalarımız devam ediyor, bir kaç ay sonra sitemiz açılacaktır, Sitemizde;
Photoshop, flash, interaktif CD, web, grafik, logo, sunum, ve daha bir çok alanda resimli ve görüntülü dersler, dökümanlar, çalışmalar olacak.
Her bölümünde yeni başlayanlar bölümü olacak. Saygılar.

Örnek bir ders anlatımı, ekte görüntülü anlatımı mevcuttur.

1_1199194155_39_1.jpg

1_1199194154_121_2.jpg

1_1199194153_446_3.jpg

1_1199194152_143_4.jpg

1_1199194151_500_5.jpg

1_1199194150_143_6.jpg

1_1199194149_40_7.jpg

1_1199194146_88_8.jpg

İndir:

http://www.bilgisayarbilisim.net/download.php?id=1267

öncelilkle tşkr hocam istediğin konuları örnek olarak düşündüğün şeyleri paylaşabilirsin ders ders

SÜPER BİR FİKİR ARKADAŞLAR
kendimizi geliştirelim
emin umut hocam size şimdiden teşekkürler

herkes buraya photoshopla ilgili anlaşılır bi konu verse herkesin photoshop bilgisi çok daha artar misal bazılarımız biliyor bende kendi çapımda biliyorum bir şeyler ama herkesin öğrenmesi daha hoş olur

montaj,resim değiştirme,vs.... gibi her konuyu burda toplayalım bilgi paylaşıldıkça değerlidir :wink:

Çok güzel bir fikir hocam.Ben katılıyorum.En kısa zamanda bir ders ekleyeceğim.Aynı olayı flash için de yapsak arkadaşlar.Nasıl olur ? :+1:

ya bende hem photoshop hemde flash da yardımcı olmak isterim ama inanın ki zamanım yok..ama ara sıra bende yardımcı olurum..

süper bir fikir photoshopu çok iyi öğrenmeliyiz bence.ya arkadaşlar photoshopta okul logosu yapmak istiyorum.bir elips etrafında okulun adını yazdırmak istiyorum.bunu phtshpta nasıl yapabilirim.yardımcı olursanız sevinirim...

süper bir fikir photoshopu çok iyi öğrenmeliyiz bence.ya arkadaşlar photoshopta okul logosu yapmak istiyorum.bir elips etrafında okulun adını yazdırmak istiyorum.bunu phtshpta nasıl yapabilirim.yardımcı olursanız sevinirim...

buraya zaman zaman katkıda bulunarak bilmediklerimiz öğrenecek bildiklerimizi pekiştirmek imkanımız olacak konuyu açan ve destekeleynlere teşekkürler

şimdiliksize photoshop için TÜRKÇE olan bir kullanım klavuzu yolluyorum GÜLE GÜLE KULLANIN

BİR ÖNCEKİ MESAJDA ATMAYI UNUTMUŞUM

BİR ÖNCEKİ MESAJDA ATMAYI UNUTMUŞUM

LİNK BURADA

Ekli dosyalar

• photoshop.zip
    436.2 KB · Görüntüleme: 253
rar içinde ikitane ders var fotomontaj biride çilt güzlleştirme umarım işinize yarar

Ekli dosyalar

• e booklar.rar
    1.4 MB · Görüntüleme: 224
başka bir ders daha

Ekli dosyalar

• çok güzel sonuçlar veriyor.rar
    83.8 KB · Görüntüleme: 145
dersleri ayrı ayrı verdim kusura bakmayın hepsi birden gec yükleniyo umarım işinize yararlar

Ekli dosyalar

• bir kaç ders.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 171
Ders gönderen herkese teşekkür ediyorum.
Benim bir isteğim olacaktı. Youtube de bir fotoğrafın arkaplanını temizleyip fotoğrafı netleştirme videosu vardı, fakat çok hızlı çekimde göstermişler. (Yavaş gösterseler belki 20 dk. sürecek). O yüzden nasıl yapıldığını anlayamıyorum. Ben bir fotoğrafın arkaplanını temizlediğimde saçları tam olarak arkaplandan ayıramıyorum ve mecburen saçı da kesiyorum. Ama izlediğim videoda birden fazla layerla ve alpha kanalıyla uğraşarak saçın tek bir telini dahi silmeden değişik bir temizleme yapmışlar. Var mı elinde böyle bir videosu olan.

arkadaşlar ben de photoshopa ilgi duyuyorum bir siteden çok şey öğrendim.ismni vermem doğru olur mu bilmiyorum. site ismi verebiliyormuyuz burda

Geri