Photoshop CS Ogreniyorum...

Kodla Büyü

aakcakaza

Hiperaktif Üye
Hiperaktif

Ekli dosyalar

• 6.jpg
    6.jpg
    159.5 KB · Görüntüleme: 638
hoca bu meb ib verdiği cd lerden mi daha ben dvd olmadıgı için açıta bakamadım içeriklerine de..?

Hocam mebin verdigi adobe cs 3 ve onlar adobe programlarının kurulumları. bu cd sadece photoshop CS yi anlatan guzel bir egitim cdsi. arsivde saklanabiliri diye dusunmustum..Kolay gelsin.

ya cahillliğimi hoşgörün ama ben rar dosyalarını açamadım,açmaya çalışınca boş dosyalar oluşuyo,yani daha doğrusu açarken hata veriyo rar la ..nasıl açıcaz nasıl birleştiricez?

maviekran' Alıntı:
ya cahillliğimi hoşgörün ama ben rar dosyalarını açamadım,açmaya çalışınca boş dosyalar oluşuyo,yani daha doğrusu açarken hata veriyo rar la ..nasıl açıcaz nasıl birleştiricez?
:shock:

Hocam indirdiğin dosyalar aynı dizinde ise dosyaların ilkine sağ tıkla ve buraya çıkartı seç. Bulunduğun dizinde rar içeriğini göreceksin.

indirdiğim dosyalar 3 rar dosyası halinde aynı dizinde bulunuyor ayrı ayrı açmayı denedim ,ssonra hepsini birlikte açmayı denedim olmadı..

[/img]

maviekran' Alıntı:
indirdiğim dosyalar 3 rar dosyası halinde aynı dizinde bulunuyor ayrı ayrı açmayı denedim ,ssonra hepsini birlikte açmayı denedim olmadı..

[/img]

sayın hocam ındırdıgınız dosyalar zarar gormus partları tekrar ındırmenız gerekıyor ındırme programı kullanıyorsanız bundan kaynakalanabılır

maviekran' Alıntı:

[/img]

sayın hocam ındırdıgınız dosyalar zarar gormus partları tekrar ındırmenız gerekıyor ındırme programı kullanıyorsanız bundan kaynakalanabılır

Geri