PGM'nin yanlış bilgi veriyor haberine PGM'den cevap geldi

Kodla Büyü
3 4 DEFA OKUDUM HİÇ BİŞEY ANLAMADIM bu ne saçmalık ya. serbest etkinliklere branş öğretmenleri giremiyorki

Hiç umutlu değilim artık kendi personelini aptal yerine koyan bir bakanlıktan ne umut edilebilir ki?? İnsana değer verilmeyen bir ülkede öğretmene değer verilir mi? Acaba insan özgü olan haklar nasıl bişey ??Pek yaşayamdım da..

sanırım bu sene de dahil olmak üzere bilişim teknolojilerinin 4-5 lerde seçilebildiğini anlatmaya çalışmışlar ama, serbest etkinliklere sınıf öğretmenlerinin girdiğinden haberleri yok bunların,
yine çakmışlar anladığım :D

Arkadaşlar hemen bu cevapla ilgili olarak bize destek sağlayan ve PGM'nin de muhatap aldığı medyalara biz bu açıklamadan birşey anlamadık siz anladıysnız bize açıklayın eğer siz de anlamadıysanız PGM'nin bu cevapla ne yazmak istediğini basın olarak ve bilişim öğretmenler olarak anlayamamış durumdayız daha açıklayıcı bildirimleri yapılması lafın dolaştırılmamasını diliyoruz diye bir haber daha yapsınlar...

Demek ki tek anlamayan ben değilmişim :eek:

Çok fantastik bir açıklama :shock:

Yaziklar Olsun!
4,5'ler ve Serbest Etkinlikler'mis. Bi senedir bunu birbirimize soruyoruz buralarda siz neredeydiniz ?

ya hayret bişey ya artık dicek laf bulamıyorum bunlara, yok 10. maddeyi göze almadan böyle bi açıkalma yapmışsınız filan demişler.... Allah bildiği gibi yapsın sizi, 10. madde de öyle diyorda bi başka madde de şu ibare yok mu arkadaşlar hani 4-5 ler bilişim teknolojileri seçebilirler o serbest etkinlikte ama derse sınıf öğretmeni girecek biz değil öyle değil mi? ben mi yanlış biliyorum biz aylardır yanlış mı biliyoruz.... offf yaa offff sinirlerim tepeme çıktı yine. :verymad: :verymad:

Laf kalabalığı yaparak - işin içinde olmayan insanları kandırmaya yönelik bir salto dur bu.. Bir sürü madde sayılarak insanlarda doğru imaj bırakmaya çalışıyorlar sadece.. Yazıklar olsun

PGM haaala yanlış bilgi veriyor diye bir başlık açılmalı :)

yazının sonuna da " bilgi edinilmesini rica ederim " buyurmuşlar. :) bizi ve basınıda cahil yerine koymuş oldular ayaküstü :)

Geri