PGM'nin yanlış bilgi veriyor haberine PGM'den cevap geldi

Kodla Büyü
Ben kendimi çooooooooook seviyorummm...... Nasıl da Cuk diye oturdu bu şarkııı :D
Eylem de Bu şarkıyı söyleyelimmm :D

Türkiye58' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:
xtasy' Alıntı:
Arkadaşlar bu yazıdan çıkarılması gereken en önemli sonuç sonlara doğru geçen bakanlığımız bünyesinde çalışan BT öğretmenlerinin basına yansıttığı güncel haberlere kaynak teşkil eden... ibaresidir. Birileri bizi yakından takip ediyor ve yanlış anlamadıysam kızmaya bile başlamışlar. :++:

Kızdıklarına emin olabilirsiniz hocam fakat basın ve eğitimci yazarları pgm'nin cevaplarıtatmin etmiyor ve verilen cevapların gerçeği yansıtmadığını, laf dolandırıldığını çok iyi biliyorlar.

Basının her kademesinin durumundan haberi var, sendikaların her kademesinin haberi var, birçok vekilin haberi var, artık meb birimlerininde haberi var (basın-gazeteciler ayrı ayrı bilgi edinmeye başvurduğunda hepsi anladı çalkantıyı), eğitimci yazarların, gazetecilerin vs vs

Haberlerimiz yine yayınlamaya devam edecektir, pgm'nin bu açıklamasına yanıtlarda gelecektir, muhalefetin faydası olur diyerek muharrem inceyle bile görüştük raporlar sanırım yarın ulaşır, eğitimbir merkezde zaten raporlarımız vardı, mevzuat bölümü incelemişti, gelişmeleri öğrenmek için yarın eğitimbirsen genel merkezle bşk. yrd. ile tekrar görüşeceğim. Norm olaylarının şu an durdurulmuş olmasında katkılar oldu.

hocam çalışmalarınızı takdirle karşılaşıyorum Sivastan bi isteğiniz olursa ben buralardayım
:alkis: :alkis: :alkis:

ben hiç bir şey anlamadım bu açıklamadan :|
anlamayada gerek yok zaten gerizekalılar :verymad:

Personele Geçirme Müdürlüğü
Pirileruni Gandurma Müdurluği
Paso Geçiştirme Müdürlüğü
Personelinin Geleceğini Mahvedenler
Pek Gereksiz Makam
Posta Gazete Mektup
Plotter Güçkaynağı Monitör

Enestar hocam , PGM daha farklı anlamlı kelimelerin kısaltması ama, burda yazmam uygun değil. :verymad:
Peşpeşe yaptıkları 2 saçma açıklama ile müdür fıkralarını aratmadılar. :)

fahrican' Alıntı:
Enestar hocam , PGM daha farklı anlamlı kelimelerin kısaltması ama, burda yazmam uygun değil. :verymad:
Peşpeşe yaptıkları 2 saçma açıklama ile müdür fıkralarını aratmadılar. :)

ben foruma yakışabilecekleri yazmaya çalıştım hocam. Diğerlerine bişi diyemeyeceğiim ;)

Süper olmuş bu açıklama :)

Aslında bana kalırsa gündemi o yöne kaydırmaya çalışıyorlar... Yapılacak düzenleme de dersleri alınan öğretmenlerin formatör yapılması, teknik sorumlu olarak ayarlanması var diye düşünüyorum.... Bakarsanız formatörlükle ilgili bir açıklama yapılmıyor...

Yarın çıkıp, hepsini formatör yapıp normlarını verdik diye elimizden öğretmenliği alacaklar ya da ben yine hayal kuruyorum... Ama yanıtladığı tüm haberlerde sadece norm kısmıyla ilgilenmeleri bende böyle bir senaryonun gelişmesine neden oluyor....

Bu nasıl bir açıklamadır, şimdilik yok ama seneye olacak demiş anlayan için, durumdan haberi olmayanlar içinse BT öğretmnelri daha ne istiyor dedirtecek cinsten olmuş :S

Ha bir de artık Bilgisayar öğretmeni değil, bilişim teknolojileri öğretmeni demesi gelişme sayılabilir, personelinden habersiz müdürlük için...

Bu sefer okumadım. PGM nin bizi adam yerine koyduğu var mı ki biz onları koyup resmi!!! yazılarını okuyalım. Madem PGM'nin umrunda değiliz, Ankara'nın ortasında toplanırız muhattabımız kimse belki bi yüzümüze bakar ondan sonra. Belli ki bu gaflettten kurtulamayacak devletin kurumu. Bizim ortalığı ayağa kaldırmamız gerekiyor. Bu gidişat sözleşmelilerin canını çok yakacak. Formatörlük vermeyecekler. Ders de yok. Başımıza artık herşey gelebilir. Felaket tellallığı yapmıyorum. Aksi olacaktır diyebilen var mı şu anda?

Güya o açıklamayı yeni ders çizelgesinin 11. maddesine göre yapmışlar. 11. madde uygulansa 4 ve 5 lerde geçen seneki gibi ders sayısında azalma olmadan devam edilmesi gerekir. Yani ders sayısı azaldı ifadesi 11. maddeye uymuyor. Öyle bir yazmışlarki olayları hiç bilmeyen birisi okuduğunda "bu BT öğretmenleride çok haksızlık yapıyor PGM ye bak adamlar nasıl açıklamışlar" diyecek.

Bu ne pişkinliktir hala çıkıp bak 11. maddeye göre derse girebiliyorlar yazmışlar. Yaw zaten o maddeden dolayı 4.5 sınıflara giremiyoruz, 2 öğretmen olarak normumuz 0 a düştü. Bu durumu PGM ye mail atarak yaptıklarını farkına varmalılar..

yahu sene başında aynı maddeleri gösteriyorsun müfettişler sen o derslere girmeyeceksin diyor ek dersini geri alırız diyor. şimdi dde çevir gazı yanmasın neymiş derse girmemiz gerekiyormuş. biz söyleyince akılları nerede idi bunların. Seneye bu ders yine yok onun açıklamasını yapsalar yaa. :verymad: birde hala aksini ispat etmeye çalışıyordlar bu nedir yaa

pgm den bir yetkiliyle çıkalım dolaşalım bakalım okulları kaç tane okulda 4-5. sınıflarda bilgisayar dersi şuan devam ediyor. ya komik milleti salak zannediyorlar o üzüyüyor insanı
,

Bu ne yüzsüzlük yaaa.. Adamlar öyle saçma sapan bi açıklama yapmışlar ki o açıklamanın
altına nasıl utanmadan imza atabilmişler hayret yani.. Gerekçeyi zaten anlamadım da iki defa okumama rağmen,
ama herşey 2010-2011 yılından ibaretmiş gibi davranmaları yuh dedirtti yani. Serbest etkinliklikler dersine
kim giriyor acaba haberleri yok mu?!!

ya insan uydurmak isterse kılıfı ne güzel uyduruyormuş..wayy be peki 2011-2012 eğitim öğretim yılı için uyduracakları kılıf nedir merak ediyorum!!!!!

resmen devlet bize savaş açmış
para da vermeyin de olsun bitsin ya
saçma sapan adamlar okulda el üstünde klavyenin k sini bilmeyenler siyasi görüşü sayesinde el üstünde
bıktım

"şimdi rüstem ağanın eşeği yolda giderken ayağı kırılmış buna mütakip fatma hanımı gören recep rüstemin kayınvalidesine cevap olarak öküzün altındaki tilki kuyruğunu sallarsa yumurtadan çıkan civcivin pembe olma istimalindeki ayak parmağından çıkan nasırdan daha çok can yakar" BİTMEZ...
bu pragrafı anlayan varsa o yazıyıda anlar.

peki PGM ye sorarım madem ders kaldırılmamış dediği gibi 4 ve 5 e ders var bu yıl için basılan kitapların kullanuılmasını öngörüyorlar.peki seneye sadece 6,7,8. basamak kitaplarının aktif olması seçilecek başka kitap bulunmaması neye delalettir.

arkadaşlar biraz da bu açıklamalar onların terlemeye başladığını gösterir en azından bizim gücümüzün farkına varmaya başladılar diye düşünüyorum.
bu arada "pgm'nin suçu yok yakında" süper :puhaha:

4 ve 5 lerde serbest etkinlik olarak işlenecekmiş acaba biz mi girecez sınıf öğretmenlerimi girecek anlamadım.

Geri