Pes2013 için Ekran Kartı Sorunu

Kodla Büyü

mutlu112

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.hepsiburada.com/Liste/dell-i ... egoryId=98
Bilgisayara pes 2013 kurdum ama sistem gereksinimi karsılamıyor GPU:VRAM 128MB uyarısı veriyor
yoksak diyorum oyun acılıyor
tam mac oyna derken windows calişmayı durdurdu hatası verip oyunu kapatıyor
1gb ekran kartı var üzerinde ama oytunu acmıyor bu konuda ne yapabilirim arkadaslar yardımcı olurmusnuz

değerli hocam
sanıırm bu alette ikitane ekran kartı var ve program otomatik olarak şarj süresini uzatmak için 64 mb lık intel ekran kartını seçmiş
sen nvidianı ayarlarıan girerek pes için yüksek persformansı seçmen gerekiyor sonrasında sıkıntı yok güle güle oyna

infoeraser' Alıntı:
değerli hocam
sanıırm bu alette ikitane ekran kartı var ve program otomatik olarak şarj süresini uzatmak için 64 mb lık intel ekran kartını seçmiş
sen nvidianı ayarlarıan girerek pes için yüksek persformansı seçmen gerekiyor sonrasında sıkıntı yok güle güle oyna
aynen katılıyorum hocama bendede sorun olmuştu nvdia menüledinden hallettim şimdi hiç bi sorun yok...

hocam benze bir sorun arkadaşın asus bilgisayarında vardı. 2 Ekran kartı var ve düşük performanslı olanı görüyordu. yüksek performanslıyı seçmeme rağmen aynı uyarıyı veriyordu.Ekran kartının driverını yanlış hatırlamıyorsam nvidanın sitesinden indirip son sürümünü yüklediğimde düzelmişti.

mehmetkz' Alıntı:
hocam benze bir sorun arkadaşın asus bilgisayarında vardı. 2 Ekran kartı var ve düşük performanslı olanı görüyordu. yüksek performanslıyı seçmeme rağmen aynı uyarıyı veriyordu.Ekran kartının driverını yanlış hatırlamıyorsam nvidanın sitesinden indirip son sürümünü yüklediğimde düzelmişti.
Hemen indirip güncellemsini deniyorum hocam :)

Hocam güncellemyi yaptım ama düzelmedi hata devam ediyor

Ekli dosyalar

• 12.PNG
    12.PNG
    255.1 KB · Görüntüleme: 21,062
Arkadaslra hepinize Cok tesekkür ederim Güncellemyi yaptıktan sonra Yüksek performan ayarlarını tekrardan yapmak gerekiyormuss Ögretmen Arkadasımın işini sizin sayenizde halletti,m iyiki varsın paylaşmak çoook güzel :)

Geri