PES Oyununa USB çoğaltıcı ile 4 kol bağlama ?

Kodla Büyü

sadoo_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar benim pc de 3 tane usb girişi var. multi pes oynamak için 4 kol bağlamam gerekiyor ve bunu usb çoğaltıcı ile deniyorum ancak çoğaltıcıyla denediğimde yine 3 tane kol görüyor 4. yü görmüyor. Bunun çözümünü bilen var mı ?

PEs kaç?

Ayarlar menüsünden kontrol cihazlarına baktınız mı

usb çoklayıcı da sıkıntı olabilir mi?

oyunun kurulduğu klasörde settings diye bir yer vardı sanırım ordan yapılıyordu da 4 kişilik pes süper olur dadından yenmez.

aynenbadi' Alıntı:
onu bilmem de, steam de oynuyorsan pes 2016 yenebilirim seni hocam :mrgreen:

volkantb' Alıntı:
oyunun kurulduğu klasörde settings diye bir yer vardı sanırım ordan yapılıyordu da 4 kişilik pes süper olur dadından yenmez.

vaay konu pes olunca 2.öğretim toplanmış buraya :D

Usb çoklayıcı birden fazla cihaz destekleyen kalitelilerdense çalışır.

[
gkhankz' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
onu bilmem de, steam de oynuyorsan pes 2016 yenebilirim seni hocam
hocam ben 2013 te takılı kaldım yaw :)

volkantb' Alıntı:
Bir kaç yıl önce arkadaşlarla oynamayı denerken yapamamıştık ve o zaman aklıma gelmemişti setting bölümü (açıkçası siz yazana kadar da gelmemişti yine ) :) şimdide multi ortamı doğmuşken ön bilgi olsun dedim ve büyük ihtimalle setting bölümünden yapılıyor olması lazım :)

vaay konu pes olunca 2.öğretim toplanmış buraya

Usb çoklayıcı birden fazla cihaz destekleyen kalitelilerdense çalışır.
Hocam zaten çoklayıcının özelliği birden fazla cihaz desteklemek değil mi ki :)

Kalitesizlerine denk gelmemişsindir. 2 cihaz bağlıyorsun 3.yu bağlayınca hepsi gidiyor. Araştırıp 50 tane kadar okula kalitelisini almıştım. 8-9 tl idi fiyatı

Geri