Personel bileşeni

Kodla Büyü

bilimle

Aktif Üye
Arkadaşlar artref Personel bileşeninde resim ekleyemedim daha önceden geçen yıl yapmıştım fakat fotoğrafları değiştirmem gerekiyor yapımıyorum yardımcı olur musunuz?

GEZGİN HOCAM PERSONEL BİLEŞENİ VAR ZATEN YÜKLEMİŞTİM ANCAK PERSONEL RESİMLERİNİ NASIL ATIYORDUK?

Ben kullanmış oılduğum bileşende; resimleri ftp ile yükleyip ( kendi klasörüne ) personel eklerken resimleride seçme imkanınız oluyor. Panelden değil ftp den yükledim.

ben personel bileşenini eklemiştim bi ara sonra tekrardan kaldırmıştım.şimdi yeniden yüklemek istediğimde aşağıdaki hatayı veriyo.nası düzelcek bilen varmı arkadaşlar
SQL Error DB function failed with error number 1060
Duplicate column name 'pictureb' SQL=ALTER TABLE `jos_artref` ADD `pictureb` VARCHAR( 255 ) NOT NULL AFTER `picture` ;
SQL =
ALTER TABLE `jos_artref` ADD `pictureb` VARCHAR( 255 ) NOT NULL AFTER `picture` ;

the_korsan' Alıntı:
ben personel bileşenini eklemiştim bi ara sonra tekrardan kaldırmıştım.şimdi yeniden yüklemek istediğimde aşağıdaki hatayı veriyo.nası düzelcek bilen varmı arkadaşlar
SQL Error DB function failed with error number 1060
Duplicate column name 'pictureb' SQL=ALTER TABLE `jos_artref` ADD `pictureb` VARCHAR( 255 ) NOT NULL AFTER `picture` ;
SQL =
ALTER TABLE `jos_artref` ADD `pictureb` VARCHAR( 255 ) NOT NULL AFTER `picture` ;

hocam mysql de tekrar aynı tablodan oluşturmaya çalışıyorsun onun için haya veriyor üzerine kuramazsın bileşeni kaldır sonra tekrar yükle sanırım sorun bu

Geri