Pendik Vatan Bilgisayarın Hoşgörüsü.(!)

Kodla Büyü

devcodeblog

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba Arkadaşlar;

İki gün önce vatan bilgisayardan internet sitesi üzerinden satın aldığım anakart,ram,power supply,soğutucu,işlemci ile bugün kardeşim vatan bilgisayara gitti. Amacı kasayı da alıp, sistemi ordaki şahane,ilgili vatan personelinden toplamalarını istemekti. Bir gün öncesinden de iş çıkışında giderek kasayı burdan aldığında bilgisayarını toplayıp toplamayacağıydı. Gelirseniz toplarız demişler.

Biraderim de az önce uğramış. Ne demişler. Anakartı bu şubeden almadığın için sistemi toplayamıyoruz. Bizimkisi de kasayı almış. Rica da etmiş. Kendisinin bu kasayı toplayamayacağını,size güvenerek buraya geldiğini belirtmiş. Olmaz demişler.

Sevgili Vatan Yetkilileri;

1. Ben anakartı uzaydan mı aldım. Sizin net üzerindeki şubenizden aldım.
2. Şimdi kardeşim arabayla kasasını toplayacak teknik servis arıyor. Madem toplama sözü verdin. Neden müşterine gel toplayalım diyorsun.
3. İstediğinizi aldınız tabii. teşekkürler vatan bilgisayar.

Saygılarımla

Dün vatan bilgisayardan asus x555ln serisi laptop aldim, kutuyu açtım kullandım. Program yukledim. Web cam kalitesini begenmedim. Bugün gittim, anlattım. Magaza müdürü beni haklı buldu. İade aldılar.

Bir tarafta iyi bir örnek, bir tarafta kötü bir örnek. Ne anlamı kaldı memniyetin. Şahsım adına konuşuyorum. Senin adına sevindim hocam.

Saygılarımla

Hocam direk ne aldınsa iade et. Seni satışa getireni sen reddet.

Hocam sikayetvar gibi yerlere yaza bilirsiniz. Hatta sirketin ust yonetiminin adreslerini bulursanız sikayetinizi direk onlara iletmeye çalışın. Anlayacaklari dilden konusmak lazım.

kendi internet sitesinden alınan parçaları vatan mağazaları ücretsiz topluyor normalde. Bence mağazadaki personelin keyfi uygulamasından ötürü mağduriyet söz konusu. Vatan mağaza yetkilileri ile iletişime geçerseniz sorununuz çözülür sanıyorum.

repocket' Alıntı:
kendi internet sitesinden alınan parçaları vatan mağazaları ücretsiz topluyor normalde. Bence mağazadaki personelin keyfi uygulamasından ötürü mağduriyet söz konusu. Vatan mağaza yetkilileri ile iletişime geçerseniz sorununuz çözülür sanıyorum.

Dediğin gibi hocam. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi şikayetvar'a basvurdum. Bugün aradılar. Şöyle böyle bizde böyle şey olmaz. Gelin parçaları tekrar getirin toplayalım dediler. Dün kardeşimler Teamviwerdan geç saatlere kadar toplamaya çalıştık. Topladık. Keyfi bir durum söz konusu. Müşteri Hizmetlerindeki hanımefendi gerekenleri ilettik dedi.

Saygılarımla

yasarcan' Alıntı:
Ben vatanbilgisayar derim başka birşey demem

Birgün mağdur olursan sayın hocam o zaman da diyebilir miyiz,diyebilir misin. ? Vatan Computer önde bir firma lakin sen de, ben de karşılığını veriyoruz. Mağduriyetimizi kendimiz aştık. Teşekkürler vatan bilgisayar.

Saygılarımla

Geri