Pejo 206 otomatik vites nasıldır arkadaşlar?

Kodla Büyü

efesclass

Site Gezgini
Merabalar arkadaşlar allah nasip etti bir ev aldık. Toyota mı sattım. Arabasızlık çok zormuş. Allah kimseyi alıştığından aşağı düşürmesin. Pejo 206 otomatik vites 2004 model 140binde kırmızı bir araç var. Binen kullanılan var mı acaba. Yakıtı şanzumanı falan nasıl sıkıntı çıkarır mı bize acaba. Malum öğretmeniz sanayiyi sevmiyoruz. Bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim. Fiyatı 19bin civarı yazmışlar internete. Teşekkürler şimdiden...

Bizim okulda bir hocada var gayet memnun. :++: Sanayi kısmı şans işi

eviniz hayırlı olsun.Genel anlamda peugeot 206 otomatikler hakkında bilidğim kadarıyla şanzumanı tam otomatik konforlu ama sağlamlık konusunda ısınmaya meyilli bir şanzuman olarak duydum.Araç 1.4 8 valf ise motoru o şanzumanla zayıf kalacaktır.Ayrıca da yakıtı beklenilen düşüklükte olmayacaktır.Baktığınız araç 19 binliraymış sahibinden comda muadilllerine 24 civarlarında isteniyor.Bu araca 19 bin demeleri şüphe uyandırıcı.Ya çok acil satıcı ya da o arabanın önemli problemleri var kurtulmak istiyorlar.Bunlar benim fikirlerim.

Özür dilerim fiyatı diğer arabayla karıştırmışım 21.750 diyor. İlan no 319428430
Evet 1.4 araba teşekkür ederim fikirleriniz için.

benim içime sinmedi hocam.Bu araba baya ezik göründü bana.Detaylı temzilik ve yeni boya ile göz boyanmaya çalışıyor gibi.

Geri