pegasus bilet ücret iadesi

Kodla Büyü

bote2011

Aktif Üye
Arkadaşlar 25 Temmuz icin pegasustan İstanbul bileti almıştım. Simdi gitmek istemiyorum malum ohal ilan edildi. Pegasus cagri merkezine bir turlu ulaşamıyorum. Bileti sigorta yaptırmistim. İptal etsem ücret iadesi gerçekleşir mi bilgisi olan var mı?

halis38' Alıntı:
180 Tl.nin 65 tl sini iade ettiler. Bilgilerinize... :D
Sigortalımıydı.

Bende birkaç sene önce türk hava yollarından bir bileti iptal ettirmek isteniştim. Müsteri hizmetleri 230 tl lik bilet parasından 1 tl iade edebikeceklerini söyleyince dalga geçiyor sanmıştım ama gerçektende 1 tl iade ediliyormuş. Tabi biletim sigortalı değildi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sun Exp. Çalıştığın kurumdan yazı istedi adliye personeli kardeşim promosyon bilet dahil biletlerin iadesini aldı kesintisiz

Arkadaşlar biletiniz sigortalı olsun olmasın fark etmez kurumunuzdan görev yeri belgesi ile başvurduğunuzda tam ücret iadesi yapılıyor.

bu olaylardan dolayı iptal sigortası olmasada tamamını iade ettiler. ben de 19 unda ki biletleri iptal ettim...

Kamu çalışanlarına özel iptal için bir form hazırlamışlar, başvuru yaptım dönüt bekliyorum. Genelde ücret iadesi yapılıyor diye duydum

altintepebilisim' Alıntı:
Arkadaşlar biletiniz sigortalı olsun olmasın fark etmez kurumunuzdan görev yeri belgesi ile başvurduğunuzda tam ücret iadesi yapılıyor.

hocam pegasus mu dediğiniz. öğretmenin yıllık izni yok diye sorun çıkarmasınlar. benimde 10 ağustosta vardı iptal etmek istiyorum. arkadaşa telefonda yıllık iznin iptl olduğuna dair belge gönderceksiniz demişler

Öğretmen kimlik kartımı içeren formu göndermeme rağmen 225 TL'lik biletin sadece 97 TL'si iade edildi. Kalan kısım için şikayet oluşturdum 2 tane. Onlara da dönüş yok. Telefonla arayıp sormak istediğinizde 1,5TL/DK gibi bir ücret alınıyor. Zaten 4-5 dakikadan önce operatöre bağlanmak mümkün değil...

Geri