pdf formatındaki e-book nasıl word formatına dönüşür?

Kodla Büyü

canmucan

Site Gezgini
Çeşitli programlar denedim ama hiç birinden yeterli performansı göremedim,bazı programlar hiç bişey yapamıyor,bazıları bir kaç sayfasını çeviriyor, bazı programların çevirdiği hata verip açılmıyor.pdf formatındaki e-book nasıl word formatına dönüşür?Acil lütfen..

Office 2007 pdf yaması var indirip kurman pdf-word, word-pdf dönüşümünü yapmana yardımcı olur, kolay geldin

pdf dosyası şifreliymiş,şifresini kırdım ve öyle çevirdim ama şimdide yarım yamalak çevrilmiş :?

sisyphem' Alıntı:
Pdf dosyalarını word' e çevirirken bu sorun oluyor hocam. Henüz türkçe karakter sorunu olmayan bir converter programı bulamadım. Sitede eklenmişleri de denedim, onlarda da türkçe karakterlerde sorunlar var.

Elimde bu vardı denedim, Adobe acrobat 8 ile çevirdiğinizde tr karakter sorunu çıkmıyor arkadaşlar :wink:

Office 2007 nin word -pdf dönüşüm yaptığını biliyordum ama ;
PDF-word dönüşümü yaptğını yeni duydum.ama office 2007 nin bu fonksiyonunu hariç tutarsak;
Ben abby fine reader yazılımını tek geçerim.

finereader programını kullan harika çeviriyor diyebilriim kullndığım en iyi programdan yazı dökümanını tarayıcıdan neredeyse hatasız aktarıyor word e ama türkçe dil desteğinin kurılmuş olması lazım

ABBYY FineReader 9.0 Professional Edition
Hiç bir problem yaşatmaz, ayrıca tr karakter problemi (kullandığınız font tr ise) asla olmaz.

Geri