pdf düzenleme programı hangisini önerirsiniz

Kodla Büyü
taha yiğit' Alıntı:
Hocam office 2013 varsa pdfyi word e açabilirsiniz hemde degistirme yaparsınız.

Pek zannetmiyorum ama varsa öyle bişey nasıl yapıldığını söyleseniz, bizde öğrenmiş oluruz.

alfa156' Alıntı:
taha yiğit' Alıntı:
Hocam office 2013 varsa pdfyi word e açabilirsiniz hemde degistirme yaparsınız.

Pek zannetmiyorum ama varsa öyle bişey nasıl yapıldığını söyleseniz, bizde öğrenmiş oluruz.

Daha önce denememiştim burda görünce açıp baktım. Evet pdf dosyası word 2013 te açılıp düzenleme yapılabiliyor.

Hocam birlikte aç deyip word e acarsaniz degistirme yaptığını görebilirsiniz.Sadece biraz açarken pdf dosyasının boyutu büyükse biraz bekletir. :)

Word 2013 ya da 2016'yı açtıktan sonra menüden 'Aç' dediğinizde hem docx hem de pdf dosyalarını gösteriyor açılabilir dosyalar olarak. Pdf dosyasını seçtiğinizde de onu Word'ün düzenlenebilir belgesine dönüştürüyor.
Ama pdf'i excel'e dönüştürmek Office ile olmuyor ya da varsa onu da ben bilmiyorum :D

Office 2013 ü uzun zamandan beri arıyorum ama bulamıyorum arkadaşlar
Nerden indirebilirim?

Foxit PhantomPDF Business
30 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Çok güzel ve kullanışlı bir program.
Tavsiye ederim.

wertyu6' Alıntı:
Office 2013 ü uzun zamandan beri arıyorum ama bulamıyorum arkadaşlar
Nerden indirebilirim?

Microsoft, Office 365'i öğrencilere ücretsiz sunuyordu bir ara. Hala geçerli olabilir hocam bir inceleyin: https://www.microsoft.com/tr-tr/educati ... fault.aspx

Üniversitede okurken üniversitenin verdiği e-posta ve şifresini hatırlıyorsanız kayıt olabilirsiniz. Ya da yüksek lisans öğrencisi iseniz de üniversite e-posta veriyor, onun ile Office'i ücretsiz temin edebiliyorsunuz.

Geri