PcNet 2009 Yılı Kitapları Serisi

Kodla Büyü

amdturion

Seçkin Üye
Seçkin Üye
cfxf7.jpg

http://turbobit.net/30npmr60x3va.html

hocam bunu indirebilmek için ilivid programını indirmem şart mı?
yoksa ben mi indiremedim?

Ben sayfada tılayacak uygun yeri bulamadım :(
bir sürü download var ilgisiz yerler çıkıyor. 9 dk geri sayıyor gene sayıyor ...
nedir bu

Sağ alttaki gri renkli normal indirme ye tıklayın captcha girip bekliyoruz sonra link geliyor tıklayıp indirebilirsiniz. ben şimdi indirdim.

excalibur27' Alıntı:
Sağ alttaki gri renkli normal indirme ye tıklayın captcha girip bekliyoruz sonra link geliyor tıklayıp indirebilirsiniz. ben şimdi indirdim.
Yok hemşerim indirmiyor, normal indirme ile kaç defa denedim, 10 dakika süre var tekrar baştan sayıyor, modemi açıp kapadım IP değişsin diye olmuyor olmuyor.

aliantep27' Alıntı:
excalibur27' Alıntı:
Yok hemşerim indirmiyor, normal indirme ile kaç defa denedim, 10 dakika süre var tekrar baştan sayıyor, modemi açıp kapadım IP değişsin diye olmuyor olmuyor.
Hocam bende de aynı sorun oluyordu. Şimdi denedim indi. Nasıl oldu anlamadım. Güvenlik kodunu girme alanı geldi, ondan sonrada indirdim.

antipc' Alıntı:
aliantep27' Alıntı:
excalibur27' Alıntı:
Hocam bende de aynı sorun oluyordu. Şimdi denedim indi. Nasıl oldu anlamadım. Güvenlik kodunu girme alanı geldi, ondan sonrada indirdim.
Hocam 4 haneli güvenlik kodu girdikten sonra tekrar baştan 10 dk sayıyo.
Ben artık vazgeçtim.

dün bende indirememiştim bulunduğunuz bölgede limit aşımı diye bir hata veriyordu, bugün indirdim sorunsuz bir şekilde.

ne biçim indirme sayfası bu anlamadım. Süreyi bekledikten sonra tekrar 10 dk saymaya başladı. Eğer indiren arkadaşlar rapid,4 shared vs
gibi sayfalara atarlarsa çok sevinirim vala :))

Geri