PC ye Format Atılmasına Rağmen Hiçbişey değişmiyor.poffff :(

Kodla Büyü

derya

Üye
slm arkadaşlar. bir arkadaşım bilgisayarına yeni bir program yükleyemediğini ve eski yani pc de mevcut olan programları da kaldıramadığını söyledi.. format atmasını söyledim ama format attığı halde bilgisayardaki herşey olduğu gibi kalıp hiçbirşey temizlenmiyormuş, herşey önceki haliyle kalıyormuş.. ama format esnasında bi sorun da vermiyormuş... problem ne olabilir.. benim aklıma bişi gelmiyoo...acil cevap verebilirseniz mutlu olurum.. teşekkürler

Bencede Güvenlik kartı yada Deep Freeze tarzı kourma programıdır.Öncelikle bilgisayarda yüklü olan programlara bakılıp ,sistem koruma programı varsa kaldırılmalı veya pasifleştirilmeli . Güvenlik kartı içinse bilgisayar açılışında (genelllikle) "Home" tuşuna veya "Ctrl+Home" tuşlarına basılarak güvenlik kartı arayüzünün ekrana getirilmesi sağlanır. veya kasa açılarak anakart üzerinde güvenlik kartı olup olmadığı kontrol edilmelidir.

güvenlik kartı vardır. Ve ayarları her acılışta sıfırla olaraka ayarlanmıştır. Karta giriş yapapı kapatsın sonra format atsın .

Slm arkadaşlar:
Benim sorunuma yol gösterirseniz sevinirim.Bilgisayarımda ofis 2007 yüklü.
Word dosyası açtığımda BELLEK VEYE DİSK ALANI YETERSİZ.WORD İSTENEN YAZI TÜRÜNÜ GÖRÜNTÜLEMİYOR. yazısıyla karşılaşıyorum.
Acaba neden kaynaklanmaktadır? Şimdiden tşk.

salieser' Alıntı:
Slm arkadaşlar:
Benim sorunuma yol gösterirseniz sevinirim.Bilgisayarımda ofis 2007 yüklü.
Word dosyası açtığımda BELLEK VEYE DİSK ALANI YETERSİZ.WORD İSTENEN YAZI TÜRÜNÜ GÖRÜNTÜLEMİYOR. yazısıyla karşılaşıyorum.
Acaba neden kaynaklanmaktadır? Şimdiden tşk.

bilgisayarına RAM takviyesi yap yada RAM kullanan programların bi kaçını devre dısı bırak.

CTRL+Alt+Del ile görev yöneticisin açıp ram+cpu kullanımını kontrol edebiliriwsn, virüs olabilir, açılışta ram kullanımı max seviyede olan bir programda bunu yapabilir. Güvenli modda açıp word açmayı denersen dosyana ulaşabilirsin...

Geri