Parmak İzi Okuyuculu Turnike Sistemi

Kodla Büyü

cgg*seco

Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar kurumumda bulunan öğrenci pansiyonunda giriş çıkışları kontrol altında tutmak için öğrencilere parmak izi okuyuculu turnike sistemi yaptırılacak. Birkaç firma araştırdım. Tabi öğrenci pansiyonu olduğu için yazılımında ona göre olması gerekli. Daha önce böyle bir sistem kuran kullanan vb var mı?

Firma tavsiyesinde bulunabilecek, öneri sunabilecek vs...

biz yurtta kalırken kartımızla turnikeden giriyorduk, çıkarken kart basmadan yarım açıp çıkıyorduk. böylece içerde gözüküyorduk. dönüşte yakalanırsak çıkış kartımı bastım turnikeyi açtı ama çıkış yapmamış demekki diyip suçu sisteme atıyorduk

m_yasir hocam teşekkür ederim. Bahadır beye ulaşmaya çalışacağım

selcuk35 hocam açıkçası kurum müdürlüğüne benzer endişelerimi aktardım fakat yinede yaptırmakta kararlılar. Boy turnike almayı tavsiye ettim ancak o zaman giriş çıkış tamamen kontrol altına alınır diye onlarda o zaman cezaevi gibi olur diye itiraz ettiler ayrıca biraz daha maliyetli :-1:

Danıştay kararı bildiğim kadarıyla yok. Bir mahkemenin parmak izi kullanılabilir diye aldığı kararını çeşitli sebeplerle tekrar görüşülmesi diye bozması var. Bu dediğiniz gibi bir ara çok gündeme gelmişti. İdareye bu sakıncayı belirteceğim ama yinede yaptırmak isterlerse birşey diyemem...

Dokuntek.com.tr adresinden iletişim ile Bahadır beye ulaşın.
Benim bildiğim asagidaki 3 sistem onlar tarafından yapıldı ve hala kullaniliyor
Amasya Eml kartlı yemekhane sistemi
Amasya Sağlık Meslek Lisesi sistemi
Amasya Öğretmenevi personel sistemi

Bahadır beyle görüştük teşekkür ederim. Kendisi yarın fiyat teklifi sunacak bize

Geri