pardusta wine programı ile program kaldırma ...yardım...

Kodla Büyü

mutluaya

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar pardusta ofis 2007 kullanmak istedim ve wine ile kurdum. kurulumda sıkıntı yok aynı win deki gibi kurdu. fakat açmaya çalıştım örneğin excel açayım dedim açılmaya başlaaadı menüler geldi fakat tablo çıkmadan hata verdi. sonra word denedim oda öyle. sonra ppoint denedim o hiç açılmadı. bende kaldırayım dedim wine uninstallera girdim kaldır dedim. onay çıktı onayladım kaldırmak istiyorum diye. ve 3 saniye geçmedi koca ofis 2007 yi kaldırma tamamlandı dedi. ama halen listede duruyor. quick time kurmuştum onu kaldırayım dedim keza oda çabuk kurullur ve kaldırılır. denedim kaldırılıyor dedi ve kaldırdı. finish dedim listeden tamamen kalktı program. fakat ofisi ne kadar denediysem hep aynı oldu. sorun nedir acaba arkadaşlar. lütfen pardus ve linux konusunda daha dendyimli arkadşların görüşlerini alabilirmiyim. şimdiden teşekkürler dostlar.

bende powerpoint haric calısıyor ogretmenlerin en cok kullanıdgıda ppt libre ofis her zaman ppt dosyalarını acmıyor sebebini bulamadım onun dısında öğretmenler alıstı pardusa

ya başka bir kaldırma yöntemi varmı varsa bilen duyan söylerse mutlu oluruz

Hocam wine falan hikaye. Bir windows programını tam manasıyla kullanabilmek istiyorsanız, Virtualbox ile Windows kurmanızı tavsiye ederim. Ben öyle yapıyorum.

Geri