Pardus ve Etkileşimli Tahta

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhabalar arkadaşlar. Etkileşimli tahtalar üzerine biraz hasbıhal edelim istedim.
Bildiğiniz üzere e.t ile ilgili bir çok sorunlar yaşıyoruz ve bu sorunlara karşı da mümkün mertebe çözümler üretiyoruz. Bunlardan en çok canımızı sıkan kısayol virüsü yani musallat başımızın belası olmaya devam ediyor. Sorunun çözümü için bir çok kaynağa baktım ama çözüm önerisi olarak daha çok virüs temizleme yöntemleri karşımıza çıkıyor. Oysa mesele virüsü temizlemek değil virüsten korunmak. Bu vesileyle sizlerin önerebileceği, flash bellekleri virüslerden koruyacak programlar ve önlemleri varsa sizlerden rica edeceğim. Ancak meşhur ntfs formatı ve güvenlik izinleri önlemini biliyorum o olmasın lütfen. O bile bir yere kadar sürdü ve nasıl olduysa yazma izni olmayan flasha bile bulaştı bu meret. Bi ara panda aşısı yaptım o da işe yaramadı.

Diğer bir konu da pardusla ilgili. E.t'yi pardusla kullanan var mıdır? Varsa avantaj ve dezavantajlarını bilmek isteriz. Bu arada kendi okulumdaki e.t'lara imaj atıp deepfreze kurmuştum ancak tahtalar inanılmaz yavaşladı. Deepfreez'i kaldırmayı düşünüyorum. Free anti-virüs önerilerinizi de almak isterim. Saygılar.

akıllı tahtalarımıza atak yüklemediğimiz için 360 security mevcut, flash bellek virüsü diye bir sorun yaşamıyoruz. Okulda ne kadar akıllı tahta, notebook, pc vs. varsa hepsinde 360 yüklü.

time freze yerine shadow defender var
atak yerine usb raptor var
tahtalardaki
görev yöneticileri kapalı C sürücüsü gizli
regedit kapalı
kayıt defteri şu bu hepsi kapalı senenin başında bir imaj alıyor ve atıyorum çok şükür sıkıntı çıkmadı.
Öğrenci bu bütün engellemeleri sadece öğretmen flashını tahtada unutursa flashı öğrenciye verip hadi siz gidin film izleyin derse aşabiliyorlar
bundan gayrısı ugrasıyorlar ama çok şükür açık bulamadılar.
flashtaki güvenlik izinleri var ya
güvenli
dosyalarım
adlı ıkı klasor acıp onu kullanıyor guvenlık ızınlerını saglıyorum
daha sımdıye kadar indexervolume grip musallat yada kısayol virüsü bişey yapamadı

Geri