Parayı kırdın BBNET :)

Kodla Büyü

Internet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
farkındayız. :lol:
sitenin üst bannerinde aldığımız reklamları iyi gördüm,
ilerleyen günlerde yönetim ekibi IBIZA adasında kokteyl yudumlarken görüntülenir artık. :puhaha:

zzeytinci' Alıntı:
Bende masum masum para kazansınlar diye her reklama tıklıyorum :)

niyetimizi açık açık belirtmeyelim hocam :D Reklam sistemlerinin mantığına ters :D Hepimiz bilelim, hepimiz yapalım, soran olursa reklam ilgimizi çekti ondan tıkırdattık :D

Ama sanırım bu tarz konuları sevmiyor patronlar haberiniz ola... :)

Bende keyfime göre bişey çıkınca boş geçmiyorum... Bu siteye emeği geçen herkesten Allah razı olsun...

Ben de şimdi farkettim değişikliği. Birşeyler farklı geliyordu ama, demekki buymuş :)
Hababam Sınıfından bir replik: "Mahmut hoca, bu dükkan nasıl dönüyor sanıyorsun!"
Allah artırsın diyelim. :)

BBnetteki paylaşımlardan çok faydalı bilgiler öğrendik ve öğrenmeye devam ediyoruz. Yayın hayatının uzun ömürlü olması adına ne yapılsa yeridir.
Kıymetini kapanınca anlıyoruz. 2009 da tam askere gideceğim günlerde site kapanmıştı çok üzülmüştüm. Burdurda acemilik eğitimi görürken 2 saatte fazla sırada bekledikten sonra 30 dakikalığına internete girme şansımız olmuştu. Asker öğretmen olarak gideceğim okulu inceledikten sonra ilk baktığım site BBnet olmuştu . Tekrar açıldığını görünce yaşadığım sevinci unutamıyorum :++:

endorfinnn' Alıntı:
Ben de şimdi farkettim değişikliği. Birşeyler farklı geliyordu ama, demekki buymuş :)
Hababam Sınıfından bir replik: "Mahmut hoca, bu dükkan nasıl dönüyor sanıyorsun!"
Allah artırsın diyelim. :)

baya güldüm :+1:

ban yemez umarım ben en az günde 10 kez tıklıyorum. herkez ben gibi ise çok değildir ban yemesi. hasari hocam bu tıklama işine bir sınır getirin bence:D

Eminim ki sitenin bir çok harcaması vardır. Bunları inşallah karşılar.

vay vay vay, say say bitmiyor ne kadar paraymış böyle :lol: hayat şartları ne yaparsınız işte :)

the_korsan' Alıntı:
vay vay vay, say say bitmiyor bu kadar paraymış böyle :lol: hayat şartları ne yaparsınız işte :)

Seni ancak bu paklar hocam paraları elle zor sayarsın :)

Ekli dosyalar

• parasaymamakinası.jpg
    parasaymamakinası.jpg
    94.7 KB · Görüntüleme: 475
şaka bir yana yıllardır bu değirmen nasıl dönüyor arkadaşlar. mutlu oldum. geç bile kalınmıştı. hergün 1000 öğretmenin (yani gelir sahibi) girdiği yerde olması kadar doğal birşey yok.

hayırlı uğurlu olsun. Aslında BBnet sitesi reklam verenler için tehlikeli bir site. Sebebi bu sitenin reklam gelirlerini ödemezlerse ,çamura yatmak isterlerse başlarına çok büyük iş alırlar :D

sevgili adminler;paraları sayarken bi fotoğraf paylaşırsınız artık,pek merak ettik :D

Artık BBnet bu paralarla bize bi kıyak geçersiniz şöyle lisanlı bir program kullanmayı özledik:)))

o değilde bana banvit reklamı denk geldi :D

artık yarışma ödül falan düzenlersiniz hocam :D

Geri