Panelde yayınlanan eski kurum kodlu sitelerin silinmesi

Kodla Büyü

erens

Üye
Acaba eski kurum koduyla yayınladığımız siteler 1 Ocakta silinecek mi?Yeni ve eski sitemiz ikisi de panelde yayında şu anda.Eski sitemize ip değişikliği yapamadığımız için zaten ulaşamıyoruz.Siteyi de yeni kodumuzla aldığımız adreste tamamladık.Fakat ikisi de yayında olunca kafa karışıklığı oluyor insanlarda, google de zaten eskisi çıkıyor ama boş.1 Ocakta ne olacak bakalım.

1 ocak'ta sistem otomatik olarak silineceği yazıyordu bana gelen yazıda. Analdığım kadarıyla eski kodlu sunucudaki tüm dosya ve alan adlarını kaldıracaklar. Şu an aynı kurum kodu üzerinde yeni sisteme geçenler eski sitedeki dosyalara FTP programları ile ulaşabilir ama bu anladığım kadarıyla 1 ocaktan sonra olmayacak.

Hocam ben de sen gibi bir aydır bu durumu araştırdım bir sıkıntı çıkar mı falan diye.Seni rahatlatayım en son teknik desteğe yazdım cevap:Tüm çalışmalar tamamlandıktan sonra yani 1 ocakta, eski kurum kodlu siteler yayından kaldırılacaktır.Yeni alanda olması farketmez.İyi akşamlar...

bizim okulunki silindiği halde, googleda eskisi çıkıyor, yenisinden eser yok.

Summer_06' Alıntı:
Sayın Hocam,

Panelde içerik düzenlemeye girdiğiniz zaman orada açıklama var.

"Google da indexleme çalışmaları devam etmektedir yakında googleda çıkacaktır " yazıyor.

habibocak' Alıntı:
Summer_06' Alıntı:
Sayın Hocam,

Panelde içerik düzenlemeye girdiğiniz zaman orada açıklama var.

"Google da indexleme çalışmaları devam etmektedir yakında googleda çıkacaktır " yazıyor.

teşekkürler hocam.

Panele sunucu yönetimi bölümüne web sitesi sil menüsü eklenmiş.panelden silinmesi istenen sitelerin buradan silinmesi gerektiği ve sorumluluğun kullanıcıya ait olduğu belirtilmiş.İl ve ilçe MEMlerden yardım alınabilir diyor.

Geri