özür gurubu konya

Kodla Büyü
evet açıldı başvurular selçukluda 4 okul açık başka var mı isteyecek acaba puanlarımızı yazıp ona göre tercih yapsak

hocam ben konya da öğretmenim yazdıklarınızı görünce söyleme gereği duydum tepeköy okulu için çok sıkıntılı deniyor ben meramdayım sizden rica etsem meramda hangi okulların açık olduğunu yazabilir misiniz görevlendirme gittiğim köyler açıksa bana yol görünecek ben de ona göre tedbirimi alayım diye yani. meram da iki köye görevlendirme gidiyorum şu an.

teşekkür ederim hocam orayı yazmayacağım zaten bende. bana sadece selçuklu görünüyor ama listeden meramdaki açık okullar şunlar:
Meram Aybahçe Toki Şehit Süleyman Ballan İmam Hatip Ortaokulu
Meram Telafer Ortaokulu
Meram Zafer İmam Hatip Ortaokulu
Mümtaz Koru İmam Hatip Ortaokulu
Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu

yeniceli' Alıntı:
teşekkür ederim hocam orayı yazmayacağım zaten bende. bana sadece selçuklu görünüyor ama listeden meramdaki açık okullar şunlar:
Meram Aybahçe Toki Şehit Süleyman Ballan İmam Hatip Ortaokulu
Meram Telafer Ortaokulu
Meram Zafer İmam Hatip Ortaokulu
Mümtaz Koru İmam Hatip Ortaokulu
Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu
teşekkür ederim hocam iyi okullar açılmış ama Sefaköy Meramın zor okullarından bilginiz olması açısından dile getirmiş olayım ama mecburi hizmet yeri olması artısı.

Gülecim hocam bende selcuklu ilcesinde gorevlendirmeyim. ilçeniz norm fazlasi atamalar hakkinda bilgi verdi mi acaba? Bizimkilerden ses seda yokta

evet tercihleri yapmıştır herhalde herkes yazabilir mi konya ya tercih yapanlar selçukluya özellikle

Geri