Özür Grubu Yer Değiştirme

Kodla Büyü

ygencay

Aktif Üye
Arkadaşlar özür grubu yerdeğiştirme isteğinde bulunacağım. Böteli olmama rağmen meslek lisesi tercih edebiliyorum. Ama Fen lisesi tercih edemiyorum. Dün sabah vardı listede, öğleden sonra kaldırdılar. Okulu ve il milli eğitimi aradım. Tamamen bakanlığın sisteminden kaynaklanıyor dediler. 2 gündür bakanlığı arıyorum. Açmıyorlar telefonları, açanlarda başka bir numara verip başından atıyor. İkgm'nin sitesinde yayınlanan listede çpl'ler var mesela, onları da tercih edemiyorum. Ama bir tane mtal tercih edebiliyorum.
Mtal yazmam çok önemli değilde fen lisesi neden açılmıyor anlamıyorum. Yeni bir değişiklik varda benim mi haberim yok.

Fen ve Sosyal Bilimler liselerine alımlar artık sınav ile yapılacağı için tercih listelerinden çıkarıyorlar hocam. Teknik lisenin de size görünmemesi gerekirdi.

Fen ve Sosyal Bilimler liselerine alımlar artık sınav ile yapılacağı için tercih listelerinden çıkarıyorlar hocam. Teknik lisenin de size görünmemesi gerekirdi.
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Yalnız Fen ve Sosyal Bilimler Liselerine sınavla alım yapılacağı ile ilgili birşey bulamadım. Bu bilginin kaynağı nedir acaba.

Geri