Özür grubu tarama verileri sorunu?

Kodla Büyü

bote22

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar eş durumu için başvuru yapacağım. Okula evrak göndermem lazım. Ama gönderdiğim evraklar taranmış olacak. taratıp gönderdm. mail de 25 mb geçiyordu diye hepsinin boyutunu 1276-1755'den 1024-745 indirip formatınıda bmp'den jpege çevirdim. Ancak sorun şu ki müdür yardımcımız dosyanın boyutunun kaç olması gerektiğini bilmiyor ama önceki yıllarda toplamda 50-60 mb altındaki evrakları sisteme yükleyemiyormuş. Şimdi de ilk halini gönderiyorum. Ama bu kez boyutundan emin değil kendisi izinli okul müdürü bu işlemleri yapamıyor. - Beni dersten çağırıp youtube de bilmem şu şarkıyı açsana diyecek kadar bilgisayar bilgisi var. - Önceden bu işlemleri yapan arkadaşlara soruyorum. Bu evraklarının boyutu-türü- en yükseklik oranı kaç olması gerekiyor. yarın tatile çıkıyorum bugünden halledip göndermem lazm. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

bilgisayarmax' Alıntı:
Okul sifresini sana soylesinler sen evdn kendin yap hocam

hocam tercih yapıyorum diye düşman oldular resmen. ondan sürekli orun çıkardılar. en son baktım yapamıyrlar. rica(!) ettik eski müdür yardımcımızdan şifreyi alıp hallettk.

Geri