Özür grubu-Adana isteyecekler

Kodla Büyü
BU OKULLAR HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADASLAR YARDIM LÜTFEN....

SEYHAN Ortaokul Adasokağı Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul Ahmet Cevdet Çamurdan Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul Ahmet Sapmaz Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul Akkapı Şehit Kemal Yüzgeç Ortaokulu
SEYHAN Üstün veya Özel Yetenekliler Bilim ve Sanat Merkezi
SEYHAN Ortaokul Cumhuriyet Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul Gülbahçesi Ortaokulu
SEYHAN Kız Meslek Lisesi İhsan Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi
SEYHAN Ortaokul Malazgirt Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul Nilüfer Hatun Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul Orhangazi Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul Osmangazi Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul Sadıka Sabancı Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul Seyhan Sakarya Ortaokulu
SEYHAN Halk Eğitim Merkezi Şakirpaşa Halk Eğitim Merkezi
SEYHAN Ortaokul Şehit İdris Güler Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul Şehit İlbey Gülbey Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul Talat Hacıbekiroğlu Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul 125. Yıl Ortaokulu
SEYHAN Ortaokul 80. Yıl Ortaokulu
SARIÇAM Ortaokul Evliya Çelebi Ortaokulu
SARIÇAM Ortaokul Hacı Özcan Sinağ Ortaokulu
SARIÇAM Ortaokul İncirlik Ortaokulu
SARIÇAM İmam Hatip Ortaokulu Muhammed Ali Clay İmam Hatip Ortaokulu
SARIÇAM Ortaokul Remzi Oğuz Arık Ortaokulu
SARIÇAM Halk Eğitim Merkezi Sarıçam Halk Eğitimi Merkezi
SARIÇAM İmam Hatip Ortaokulu Sarıçam Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu
SARIÇAM İmam Hatip Ortaokulu Şeyh Şamil İmam Hatip Ortaokulu
SARIÇAM Anadolu Lisesi TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi
SARIÇAM Ortaokul Uluğ Bey Ortaokulu
SARIÇAM Ortaokul Veli Yavuz Ortaokulu

Nilufer Hatun Ortaokulundan uzak durun derim. Daha once cok olaylı bír okul olan Seyhan Belediyesí Ilkogretím okulunun ogrencileri oraya gecti diye biliyorum. O okulda cok buyuk sıkıntılar cekmistím. Ogrencí profíli cok kotu ve Sakirpasa bolgesínde en íc tarafta kalan bir okul.

Sadıka Sabancı ortaokulu listedekí Seyhanda bulunan bircok okuldan iyi. Sehitlik tokiden de ogrencí gelíyor. Sakirpasadan da.
Talat Hacıbekíroglu Kucukdikilíde. Calısan arkadaslarımdan bilíyorum. Merkeze epeyce uzak. Profíl kotu. Ama mecbur kalınırsa gelínebílír.
Sehít ílbey ve 125. Yıl Sakìrpasada. Sehit ílbeyin dolmusla ulasımı cok rahat. Hem anayoldan Barkal minubusleríne veya 66 numaraya bínebilírsiniz hem de okulun hemen onunden gecen Sakirpasa dolmuslarına. Yanız okulun onu Salı pazarıdır ve o bolgede eylem yapılır. 4 sene kadar once seminer icín gíttigimde oldukca temíz bir BT sınıfı vardı ama sonradan dagıttılar mı bílmìyorum.
80. Yıl ve gulbahcesí olaylı okullardı oncedeb sìmdi ne durumdalar bílmíyorum. Cumhuriyet ortaokulunun profili kotu ama olay oldugunu duymadım calısan arkadasımdan. Merkeze yakın. Ahmet Sapmaz o bolgeye gore cok daha iyi. Orası da merkeze yakın

hocam sadika sabanciya yakin bir okulda md yrd siyim. sadıka sabancı da bt sınıfı yok ve donusum nedeniyle şakirpaşadan öğrenci alacak. kademeli gecis yapacağindan sınıf mevcutları kalabalik olabilir. bence bt sinifi olan bir okul yazın sıkıntı cekmeyin. ahmet sapmaz orhangazi malazgirt bts acisindan daha rahattir. bt sinifi olmadan calismayan zorlugunu bilemez. hakkinizda hayirlisi olsun

Orhangazi Gurselpasada. Kanala yakın. Ogrencileri Sakirpasya gore daha iyí. Ahmet cevdet camurdam denìzli mahallesinde. Calısan bir arkadasımın memnun omadıgını biliyorum. Bilisim06 hocam BT olmayısının zorlugu hakkında haklı ama Sadıka Sabancının yanından yesìlevler karsısından da 66 ve Barkal gecer. O yuzden ulasımı rahattır.

Kayıt: 22 Ara 2011, 11:11Mesajlar: 349hocam benim ayrılacağım okul var çukurova sıtkı kulak orta okulu adananın göbeğinde her yerden ulaşım okul idarecileri iyi ders sıkıntısı yok lab sağlam.

Geri