Özür durumu ne zaman açıklanır?

Kodla Büyü
Re: Ynt: Özür durumu ne zaman açıklanır?

Bu hatayı veriyor şimdi.

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1377526188434.jpg
    uploadfromtaptalk1377526188434.jpg
    31.7 KB · Görüntüleme: 476
Görenlerde sanacak ki bakanlıkta bu işi bilgisayar programı yapmıyor, Nabi AVCI başkanlığındaki ekip el ile manuel yapıyor :)

ya arkadaş bu nedir ya. yaz tatili burnumdan geldi zaten.
okullara yazı gitmiş öğleye doğru halen başvuruları onaylamayan okullar var onay işlemlerini tamamlasın diye.

MEB bir kurum mu diye şüpheye düşmeye başladım. yayınladıkları takvime uydukları pek görülmeyecek galiba.
bana yarına kalacak gibi geliyor ama öyle olmaz inşaallah.
tayinler bugün belli olacak yarından sonra ilişik kesecek şekilde uçak biletlerini ayarladım

Şu ana kadar bende sistem hep çalışıyordu ama an itibariyle "Runtime Error" veriyor.

ben gidiyorum arkadas geldigimde aciklanmis olursa supriz olsun artik napalim sabahtan beri net basindayim. az hava alip geleyim :mrgreen: :mrgreen:

en son 2 sene önce tayin istedim... sıcak bir ağustostu. dedikleri tarihte sabah başladım bakmaya..
bu hatayı öğleden sonra 3 gibi vermeye başladı... sahurda hala bu hatayı veriyordu.. sabah 6:30 gibi belli oldu

abicim tabi adamların işi rast gitmez taaa en baştan beddua ala ala bu hale geldiler bu belkide daha beter halleri de değil

Öyle güzel beddualar döktürüyorum ki eğer içlerinden birkaçı kabul olsa artık ömrü billah iki yakaları bir araya gelmez. Basiretsiz insancıklar ne hale koydular bizi.

dua da ekleyin hocam bari. artık adam gibi yöneticiler idareciler gelsin diye dua edin. sadece beddualarla varolan gidiyor daha beteri geliyor. hüseyin çelik ten beri hep daha beter oldu meb. gerçi çoğu bakanlık aynı ya neyseee

söylenen tarihte hayatta açıklayamazlar o yüzden verdikleri tarihin ertesi günü bakacaksınız. yoksa ömrünüzdem ömür alırlar

Geri