Özür durumu ne zaman açıklanır?

Kodla Büyü
askerde iken 1 hafta izin almıştım. arkadaşlarım tezkeresini alıp çıkarken arkalarından bakakalmıştım, çünkü benim çıkışıma 1 hafta vardı.
şimdide aynı durum. branşlar açıklandı biz hala bekleyelim. insanlar mutlu olurken biz beklemedeyiz

çok şükür 1.tercihimize yerleştik mersin toroslar 19 mayıs orta okulu.herkese hayırlı olsun.allah kimseyi ailesinden ayrı burakmasın inşallah

1. Tercihiniz Olan İZMİR/BUCA/İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Allaha şükür atandık...

Mrh Hayırlı olsun herkese .MD4483 nereden tayin istedin.
Ben 19 Mayıs Ortaokulunda Bilgisayar öğretmeniyim...Yardımcı olabileceğim bir şey varsa bana mesaj atın.Kolay gelsin

odeniz33' Alıntı:
Mrh Hayırlı olsun herkese .MD4483 nereden tayin istedin.
Ben 19 Mayıs Ortaokulunda Bilgisayar öğretmeniyim...Yardımcı olabileceğim bir şey varsa bana mesaj atın.Kolay gelsin

saolun hocam ben silifkeden tayin istedim il içi yani il tercihimiz geldi. haftaya yüz yüzede tanışırız inşallah.
iki kişi mi olduk hocam dersler nasıl ders saati okul giriş çıkışları

Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan KASTAMONU/MERKEZ/Kastamonu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

hayırlısı olur inşallah

hocalarım izleyeceğimiz yol ne bundan sonra ayrıntılı olarak bilen varmı. neler yapmamız gereliyor kaç gün içinde yapmalıyız

1.tercihim çok şükür bakıyorum da hemen hemen çoğu kişi 1.tercihine yerleşmiş çok şükür darısı diğer arkadaşların başına...peki bundan sonraki süreç nasıl olacak...

Re: Ynt: Özür durumu ne zaman açıklanır?

Herkese 1. Tercihi gelmiş. İlginç.

Re: Ynt: Özür durumu ne zaman açıklanır?

oguz-han' Alıntı:
Herkese 1. Tercihi gelmiş. İlginç.
hocam ilginç değil normal. Eş durumu tayinleri bakanlığın abarttığı gibi yüksek bir düzeyde değil ben 2 sene önce eş durumundan atandım açık 26 okulun tam sayıyı hatırlamıyorum ama yarısından fazlası boş kalmıştı.

Geri