Özür durumu başvurusunda ilçeyi belirtmek gerekiyor mu?

Kodla Büyü

yeniogretmen

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar,
Ön başvuruda mebbiste atanmak istediğimiz il ve ilçe istiyor.İli gireceğiz de ilçe girmek şart mı?Ben haftaya diyelimki o ilde açık nerede varsa ilçe farketmeksizin yazmak istiyorum ama ilçe belirtirsek nasıl olacak?Boş mu bırakmak lazım?

Bende bunu merak ediyorum başvuru ekranında direk il ve ilce seçili olarak geliyor Büyükşehir olduğu için mi acaba ben farklı bir merkez ilçe istiyordum daha önceki Özür grubların da nasıldı

Büyükşehirde ikametgah ilçesine de isteyebiliyoruz. ama ekranda sadece eşin çalıştığı ilçe çıkıyor. nasıl bir yol izlememiz lazım.

arkadaşlar bir sorum olucak. eş durumu başvuru ekranında cep telefonu ve e posta adresi istiyor. kendimizinkini mi eşimizinkini mi gircez? biraz saçma bi soru mu oldu bilmiyorum affınıza sığınıyorum

Ben başvurumu yaptım.İlçeye eşimin görev yaptığı ilçeyi girdim.Hayırlısı artık.Yalnız şu an okullara onay açılmamış galiba.Müdür Yardımcımız öyle söyledi...

Okul onayi modulunde her ikisi meb de de ogretmen olan eslerden gorev yeri belgesi sisteme yuklemek gerekli mib? Okul onayi yaptiran var mi ?

arkadaslar sisteme herhangi bir belge yüklemek gerekiyor mu? Eşim kamu kurumunda görevli. Müdür onay veremiyormuş gerekli belgeler yüklenmeden onay yapılamaz tarzı bir uyarı geliyormuş. Kurumundan onay alan var mı?

Peki okula evrak falan götürecekmiyiz? Bunu kaydedip müdürü aramamız yeterli mi

kaydedip müdürü aradım ama onay verdikten sonra gerekli evrakları isteyen bir uyarı mesajı almış. Bizim ekranda evrak ekleme modülü yok ama okulun mebbis ekranında varmış. Eşi devlet memuru olanlar için evrak istenmiyor duyuruda ama anlamadım bende

Benim eşim devlet memuru.ben kaydedip eşimin görev yeri belgesini okula mail attim.ama henüz onaylamadilar. beni de aramadilar.

Öğretmen olmayan eşler için görev yeri belgesi gerekiyormuş şimdi müdür beyden öğrendim.

Geri