özel animasyon öğretmek için bir etkinlik

Kodla Büyü

nazli179

Aktif Üye
çocuklara özel animasyon yaparken eğlenceli bir halde öğrenmeleri için... aslında işe yaradı..onlara çizgi film yapacağımızı söyledim ve onların da yapmalarını istedim..dağların arasından güneş doğuşundan tutunda gargamelden kaçan şirinlere kadar çok hoş şeyler yapanlar oldu... en kötü ihtimalle özel animasyonu kavradılar zaten...

Ekli dosyalar

• Yeni Klasör.rar
    316 KB · Görüntüleme: 2,209
bu hafta bende 6. sınıflara animasyon yaptırdım. çok güzel şeyler yaptılar. mesela futbolcunun attığı topun gol olması,basketçinin basket atması, gökyüzüne gönderilen roket, su döngüsü gibi. en azından 6. sınıflar dersi ciddiye alıyor. :roll:

mrb arkadaşlar ben de trafik ışıklarını yaptırdım. kırmızı yanıp sönüyor giden araç duruyor. sarı ışıkta araç hafif hafif sallanıyor:) yeşilde vınnn:)

dyzc1905' Alıntı:
mrb arkadaşlar ben de trafik ışıklarını yaptırdım. kırmızı yanıp sönüyor giden araç duruyor. sarı ışıkta araç hafif hafif sallanıyor:) yeşilde vınnn:)

hocam mümkünse sizin örneğinizi de görmek isteriz.

tom ve jerry çok güzel olmuş elinize sağlık :+1:

ben lisedeyim bişeyler yaptırmaya gayret ediyorum ama . taylan.bilgisayarveteknoloji.com flash ödevleri burda öğrencilerimin.

indirip bakınca anladım powerpoint olduğunu güzel uygulama olmuş hocam fikir için teşekkürler

Geri