Oyunumu Kodluyorum Yarışması 2019

Kodla Büyü
Merhaba başvuruyu yapabilen var mı acaba? EBA 'da başvuru yaparken tanıtım filmi çok geç yükleniyor bu sebeple oturum sonlandırılıyor. Bu sorunla karşılaşan var mı ?

Merhaba başvuruyu yapabilen var mı acaba? EBA 'da başvuru yaparken tanıtım filmi çok geç yükleniyor bu sebeple oturum sonlandırılıyor. Bu sorunla karşılaşan var mı ?
eyvah öyle bir sorun varsa sıkıntı.. Ben bugün yarın başvuruyu yapacağım, video yükleme sıkıntılıysa başvuru yapamayız ki?

Ben yükledim Sayın Hocam. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım

3 proje gönderdik 2si var biri yok listede arıyoruz telefona bakan yok.
ermenek fikret ünlü ybo okulu sadece iki proje var 3ünü de ben yolladım.

okulun numarası yanlış mı 0312 310 47 08 arıyorum üst üste sürekli bakan yok ulaşabileceğim numara var mı yardımcı olabilecek bir kişi numara verse. irtibat sağlayamıyorum.

Ben 8. sınıf öğrencisiyim önceki sene yarışmaya başvurmuştuk 4 proje ile ama sadece benim projem seçilmişti.Projemin ismi Zeki Minikler'di.Bu sene de 4 proje ile başvurduk.İnşallah bir daha seçiliriz.Bu arada Zeki Minikler'in ses ve görüntü kalitesi çok kötüydü dikkate almanızı öneriyorum.

Ben 8. sınıf öğrencisiyim önceki sene yarışmaya başvurmuştuk 4 proje ile ama sadece benim projem seçilmişti.Projemin ismi Zeki Minikler'di.Bu sene de 4 proje ile başvurduk.İnşallah bir daha seçiliriz.Bu arada Zeki Minikler'in ses ve görüntü kalitesi çok kötüydü dikkate almanızı öneriyorum.
Seni yürekten tebrik ediyorum genç arkadaşım. Yolun açık olsun...

Finale kalanları tebrik ederiz.

Ekli dosyalar

• FB_IMG_1555591189989.jpg
    FB_IMG_1555591189989.jpg
    205.1 KB · Görüntüleme: 53
biz de finale kaldık.
Geçen sene katılan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Finalde ne yapacağız. Önceden hazırlamamız gereken bir şey var mı?
Onayları nasıl aldınız gibi :)

Sonuçlar açıklanmış iki arkadaşım seçilmiş bizim okuldan.
Finale kalan öğrencilere şunları söylemem lazım; Sakın heycanlanmayın heycanlanırsanız sunum yapamazsınız,sunum yaparken tane tane söyleyin kelimeleri yutmayın sade ve düzgün bir anlatım olsun.Oyununuzdaki görseller kodlar kadar önemli, jüriler size sorular sorucak sakın stres yapmayın,kendinize önceden sunum için bir metin hazırlayın ve oyundaki her şeyi en ince ayrıntısına kadar olmasada anlatmaya çalışın,kodlarınızı kod bölümünden "tertiple" yazısına tıklayıp yani tertipleyip gidin size kodlar hakkında bir kaç soru sorabilirler böylece daha rahat açıklayabilirsiniz.
Finale kalanlar başarılar :)

Geri