oyun için laptop önerisi

Kodla Büyü

fenbilimci

Üye
merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi oyun amacıyla laptop alacağım aynı zamanda günlük işlerimi de görmesini istiyorum ne önerirsiniz? haa bu arada bütçem 4000 civarı teşekkürler...

birde şuan elimde lenovo flex 14 var özellikleri şöyle:

Flex 14 i5 4200u ultrabook

İ5 4200U işlemci
4 gb ram
500 gb
İntel HD4400
Çözünürlük 1366x768

iki yıldır kullanıyorum sizce ne kadar eder acaba saygılarımla...

fenbilimci' Alıntı:
merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi oyun amacıyla laptop alacağım aynı zamanda günlük işlerimi de görmesini istiyorum ne önerirsiniz? haa bu arada bütçem 4000 civarı teşekkürler...

birde şuan elimde lenovo flex 14 var özellikleri şöyle:

Flex 14 i5 4200u ultrabook

İ5 4200U işlemci
4 gb ram
500 gb
İntel HD4400
Çözünürlük 1366x768

iki yıldır kullanıyorum sizce ne kadar eder acaba saygılarımla...

hocam ben nisan ayında aşağıdaki modeli aldım gayet memnunum DDR4 vs SSD tercih sebebimdi. +çift soğutma sistemli. hepsiburada da 4800tl freedos.

bu arada aynı pc orj.windows10 lu benimki. ikinci el düşünürsen senin makineyi de takasa sayarsak 3500+ sizin nootbook a verebilirim.

http://www.hepsiburada.com/msi-ge72-6ql ... p-BD601943

neden satıyorsun derseniz aşırı oyun oynuyorum :) ve eşim artık hamile ona daha fazla vakit ayırmak istiyorum :) sıfırını da düşünürseniz yine yardımcı olurum msi tavsiye ederim.

merhaba hocam bende ssd düşünüyorum ama sıfır aklımda teklifiniz için teşekkür ederim şu bilgisayar nasıl acaba?
ASUS N552VW CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TB+256 SSD-15.6-GTX960M 4GB-W10 NOTEBOOK

buda güzelmiş fiyatda iyi ama oyunlarda ısınma sorunu olabiir slim kasa ultrabook tarzı.egzosu sağda o bölge sıcak olcaktır WASD de eliniz duracak sonuçta harici klavyede bu sıcaklık rahatsız etmez tabii oyun vs kasmaz. DDR4 ssd usb3.1 hepsi ok. soğutmayı araştırın derim. benim makinayı seçerken çift fan tercih sebebim oldu.

sitedeki yorumlar pek iyi değil : http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n55 ... l#yorumlar

Oyun için dizüstü kesinlikle önermem. Küçük fanları zamanla soğutmamaya başlıyor. Termal macunu dahi yenileseniz faydası yok. Masaüstü bakın derim.

Geri