Otomatik aracını takas yapmak isteyen var mı?

Kodla Büyü

m32m

Aktif Üye
slm arkadaşlar. eşiminde rahat araç kullanabilmesi için 2011 model Toyota auris comfort extra dizel aracımı takas yoluyla verip tam otomatik araç almak istiyorum. aracım 52000 km de ve kazası, değişeni ve boyası yoktur. eğer otomatik aracı olan veya tanıdığı biri olan varsa konuşabiliriz. takas yapılacak araçların piyasa değerleri bellidir zaten. benim takasta almayı düşündüğüm aracın da kesinlikle kazası, değişeni ve boyası olmaması tercihimdir.

Hocam Chevrolet Aveo 2011 otomatik bir parça boyalı istermisin?

barthez' Alıntı:
Hocam Chevrolet Aveo 2011 otomatik bir parça boyalı istermisin?
Hocam chevrolet marka olara çok da sıcak baktığım bi marka değil, teşekkürler. Yarı otomatikler tam otomatikler kadar kullanışlı değil. Yokuşda kalkış anında geri kaçaniliyor, ama yinede Sağol.

istanbul38' Alıntı:
takassız fiyatı nedir hocam
Hocam takassız fiyatını hiç düşünmedim, çünkü ufak çocuğum olduğu için arabasız kalmamak için takas yolunu seçtim. Arabamın emsallerinin netteki fiyatları aşağı yukarı belli!

Bu sekilde zor bulursunuz. Once arabanizi satip paranizi cebinize koyun sonra her yer araba.

her_dem' Alıntı:
Bu sekilde zor bulursunuz. Once arabanizi satip paranizi cebinize koyun sonra her yer araba.
Hocam haklısın ama paran cepte de olsa da araştırdıkça almak da zorlaşıyor. Birönceki arabamı satıp bu Toyota yı alana kadar 3 ay geçmişti;)

honda otomatik bulursun takas et hocam hiç düşünme ya da arabanı sat öyle al..
otomatik te honda bir numara

Geri