ÖSYM Sınavlarında Görev Almak:DİKKAT!

Kodla Büyü

caylakcekirge

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
***ALINTI***
ÖSYM Sınavlarında Görev almak isteyen öğretmenler Mebbis Kişisel Bilgiler Modülü sayfasına yeni eklenen ÖSYM Sınavlarına Katılmak İstiyorum Kutucuğunu işaretleyip kayıt yapmaları gerekmektedir.

Mebbis sayfasına eklenen ÖSYM sınavlarında katılmak istiyorum kutucuğunu onaylamak için Mebbis sayfanızda Kişisel Bilgiler Modülüne girdikten genel bilgiler sayfasının ortalarında yer alan, ÖSYM Sınavlarına Katılmak İstiyorum Kutucuğunu işaretledikten sonra Kaydet tuşunu basmanız gerekmektedir.
http://www.memurlar.net/haber/310444/

Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için. Ama ben kaydet butnuna bastığımda sürekli hata vermekte. Benimle alakalı bir durummu? Herkes için aynı durum geçerlimi?

işaretleyip kaydet butonuna bastım
herhangi bi hata almadım
ama işleminiz kaydedildi gibi bi mesaj filan da ekrana çıkmadı ve kaydet butonu da basma sonra pasifleşmedi 10 defa bastım aynı.

şuan kutucuk işaretli ve buton aktif bir durumda.
işlem tamamlandı mı? işlem sonucunu nerden teyit edebiliriz?

cyln' Alıntı:
işaretleyip kaydet butonuna bastım
herhangi bi hata almadım
ama işleminiz kaydedildi gibi bi mesaj filan da ekrana çıkmadı ve kaydet butonu da basma sonra pasifleşmedi 10 defa bastım aynı.

şuan kutucuk işaretli ve buton aktif bir durumda.
işlem tamamlandı mı? işlem sonucunu nerden teyit edebiliriz?
Aynı durum bende de var. Kaydet diyorsun ama buton hala aktif.

hocam teşekkürler. Kaydettim ama herhangi bir uyarı vermedi kayıt alınmıştır ya da başka türden bi cümle

Bende bu buton neden yok arkadaşlar neden göremiyorum.Yoksa yanlış yeremi bakıyorum..

Aşağıdaki kutucuğu işaretlemeyen personel ÖSYM sınavlarında görev alamayacaktır. Fakat bu kutucuğun işaretli olması kesinlikle sınavda görev alacaksınız demek değildir! Bu alan sadece ÖSYM görevli işlemleri sistemindeki kurum ve ünvan bilgilerinizin güncel olmasını sağlayacaktır

kaydet butonu niye aktif diye soruyorsunuz,
görev almak istiyorum ediniz kaydettiniz, sonra istemiyorum diye kaydedeceksiniz
nasıl kaydetmeyi düşünüyorsunuz

Yönetimdeki arkadaşlardan küçük bir isteğim var; bu başlik 3-4 gün ana sayfada sabitlense bu haberden bilgisi olmayanlarında haberdar olmasi sağlanir...

eyvallah hocam, meb de gece gündüz öğretmeni nasıl mağdur ederimi araştırıyor :))

Geri