'OS miss' hatası nedirrrrr?

Kodla Büyü

seyyah35.5

Site Gezgini
Arkadaşlar exper öğrenci bilgisayarında kurtarma işlemi yapmak istiyorum güvenlik kartını söktüm bilgisayarı açtığımda siyah ekranda 'OS miss' diye bir hata veriyor.bios boot ayarlarından cd room'u seçip kurtarma cd'si ile ve başka bir windows cd'si ile denedim olmuyor yardımcı olursanız çok sevinecem.

????Sanırım Söktüğün Güvenlik KArtının Yazılımından Kaynaklanıot Olabilir?

HOCAM GÜVENLİK KARTINI TAKIN. GÜVENLİK KARTININ MENÜSÜNDEN KARTI KALDIR YAPIN BOOT EDİN
DAHA SONRA KARTI SÖKÜN.
HARDİSKİN DATA KABLOLARINI KONTROL EDİN SATA KABLOLAR YERİNDEN OYNAYABİLİYOR.
DAHA SONRA FORMAT ATIP KURULUM YAPABİLİRSİNİZ.
HARDISKIN BÜTÜN PARTITIONLARI SILMEYI UNUTMAYIN GIZLI PARTITION KALMASIN KOLAY GELSİN

olmuyor arkadaşlar benim yarım ingilizcemle anladığım os miss(operation system miss) yani işletim sistemi hatası.Kartı zaten kaldırmıştım çıkardım da...ama şu an tek yapabildiğim bios'a girebilmek onun dışında hep aynı hata

hocam bizim okulda vestel bilgisayar var. Güvenlik kartını söktüm. os miss hatası verdi. kartı geriye taktım yine olmadı. format atmaya çalıştım olmadı. Fakat kendim bir yöntem buldum. başka bir harddisk getirdim. digerini çıkardım. getirdiğim harddiske sistemi kurdum. daha sonra orjinal harddiski de bağladım. bilgisayarımda soru işareti olarak görünüyordu. oradan biçimlendirdim. daha sonra da sadece orjinal harddisk kaldı. image cd ile olmadı. ben de modifiye xp lerden yüklemeye çalıştım baktım oldu. sizinle paaylaşmak istedim.

Konu açılalı baya olmuş ama Vestel bilg.de aynı sorunu bende şimdi yaşıyorum. Dediklerinizi yaptım ama kurulum başlıyor anında takılıyor. Varmı bu sorunla karşılaıp alternatif yol izleyen?

Geri