Ortaokullarda dyned işlerine kim bakar?

Kodla Büyü

ofkar

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar ortaokullarda dyned ile ilgili iş ve işlemlerden kim sorumludur? Btr yok ise kim yapar?

Valla ben BTR değilim elimi bile sürmüyorum o yüzden. İngilizceciler yapsın bi zahmet.

BTR laboratuvara Dyned kurulumunu gerçekleştirir.. Hazır ve çalışır durumda olduğunu bir tutanakla rapor ederse gerisi İngilizce öğretmenlerine kalır.

BTR laboratuvara Dyned kurulumunu gerçekleştirir.. Hazır ve çalışır durumda olduğunu bir tutanakla rapor ederse gerisi İngilizce öğretmenlerine kalır.

ya btr yoksa ? sorunda bu zaten? btr yoksa konu bilişim teknolojileri öğretmeni ile idarenin arasındaki tutuma kalır :D

Bir yerde dyned kurulumu işinin bilişim teknolojileri öğretmeni, kullanımının ise ingilizce öğretmeni tarafından yapılacağının yazdığını hatırlıyorum. Üzerinden uzun zaman geçtiği için nereden okudum hatırlamıyorum, belki yanlış hatırlıyor bile olabilirim, geçmiş yıllardaki resmi yazılara bakmak lazım.

programı kurmak için yardım edilir neden edilmesin. hem öğretmenlere hem öğrenciler için yapılır sorun olmaz kanımca BTR öğretmenlerimiz duyarlıdır.ancak öğrenci ile ilgili işler ingilizceciler yapar ona bulaşmayın ben şayet program kuracam gerisini öğretmenlere bırakacam onların sorumluğunda ki ebadan kendi şifreleri ile girilip yapılacak.

wanagot' Alıntı:

hocam bu görevin bizim olduğuna dair (BTR ya da BT öğretmenine ) bir şey yok. Bence oturup kendileri kurup kendileri ilgilensinler

TAMAM arkadaşlar tartışmaya son noktayı koyuyorum...maalesef hepiniz yanlış biliyorsunuz...dyned'e DiYaNeD bakar arkideşler :mrgreen:

dyned e görevli müdür yardımcısı ve ingilizce öğretmeni bakar. yeni gelen yazıda tek bir kere bile bilgisayar öğretmeni, formatör öğretmen, bt rehber öğretmeni kelimesi bile geçmiyor. müdür yardımcısı ve ingilizce öğretmenine itelemişler. toplantıya bile onları çağırıyorlar. hiç umursamıyorum şu an, kendileri uğraşıyor, yapamıyor zaten, bişey sorduklarında da toplantıda size anlatmadılar mı diyorum, kıs kıs gülüyorum içimden. zaten sistem gereksinimleri karşılanmıyor, yazarım yarın bi yazı, ne yaparlarsa yapsınlar.

serkan42' Alıntı:
http://web2.dyned.com/us/support/clientrequirements/ arkadaşlar burada dyned'i kurabilmek için gerekli olan sistem gereksinimleri var bakabilirsiniz belki işinize yarar

bu sistem gereksinimleri önceki yıllarda da aynı mıydı? benim eski okuldaki bilgisayarlar bu gereksinimleri karşılayamazdı ama yüklemiştik. şimdki okulumda ram lar 512 mb yükleyemeyecek miyiz yani?

Hocam okulda BT Sınıfım resmi olarak görünmüyor, kendi imkanlarımla 7 tane çalışan bilgisayar var. Dyned felan da yüklenilebilecek öğretilebilecek durumda değil. Verdi ingilizceci elime koydum bir kenara öylece duruyor. :D

formator_55' Alıntı:
serkan42' Alıntı:
http://web2.dyned.com/us/support/clientrequirements/ arkadaşlar burada dyned'i kurabilmek için gerekli olan sistem gereksinimleri var bakabilirsiniz belki işinize yarar

bu sistem gereksinimleri önceki yıllarda da aynı mıydı? benim eski okuldaki bilgisayarlar bu gereksinimleri karşılayamazdı ama yüklemiştik. şimdki okulumda ram lar 512 mb yükleyemeyecek miyiz yani?

hocam bir fikrim yok bunun yeni mi eski mi

Ben BT sınıfına Dyned i kurdum, hazır bir şekilde kullanılmayı bekliyor. bir de nasıl kurulum yapılacağına dair video çektim, okulun sitesine koydum. Gerisi İngilizce öğretmenine kalmış.

Geri